[ Rajvosa @ 02.12.2004. 10:21 ] @
Sta da kupim od ovih boksova?
Da radim NOKIE vidim ima finih stvarcica.Ali ima li kakva dzidza sto osim nokia moze odraditi unlock na primjer
LG C1100
St 60 nove verzije

Tako da se mogu npr prikljuciti na neki server sto se placa i odraditi ova dva telefona.

Unaprijed hvala na odgovorima.Ono sto sam naucio dosad je sa ovoga sajta,stvarno je dobar

Pozdrav svoj raji iz EX YU iz Norveske i sretna Nova godina.
[ Dejan Matijevic @ 03.12.2004. 12:27 ] @
Vygis box, ako hoćeš otkodirati i flešati sve LG telefone, ili server ako hoćeš samo otkodirati, samo, server ne radi baš sve modele i verzije.

Ima i Blazer box, Red box... i još dosta toga
[ Rajvosa @ 03.12.2004. 20:38 ] @
Hvala ti ,nasao sam to på internetu te dzizde ,ali sam lose formulisao pitanje.
Od ovih boksova Griffin ,UFS tornada -mogu li oni OSIM Nokia raditi i Lg c1100 i ST 60 na neki nacin-remote unlock preko nekog servera.Zelim raditi samo unlock od ova dva zadnja.Ovdje se prodaju sa "kontantkort" på samoposlugama za nekih 50 Eura ,a kada se otkljucaju mogu se prodati i za duple pare.
Kontantkort je kartica vezana za jednog operatora 1 godinu i kada kupujes telefone mozes i kupiti ko banane koliko hoces bez uzimanja podataka.
[ X-Cite @ 03.12.2004. 21:06 ] @
Kontantkort vjerovatno znači prepaid :) ili nešto slično...

cjene nisu slabe :)

ali da jedan box radi oba modela... nisam primjetio

ako možeš prodati par komada za duple pare... znači 20komada po 50EUR zarade na komad... 1000EUR... onda kupi vigys za cca 220EUR ili koliko je ono Dejo reko... i ne znam još nešto za te st60 vjerovatno ćeš brzo odraditi :)

koji soft radi inače st60?
ako neće preko kode 11x...
[ Dejan Matijevic @ 03.12.2004. 22:30 ] @
Nema ništa od tvoje želje, navedeni box-ovi rade samo Nokie, uz izuzetak UFS-a koji radi i Sranjsunge, Ericssone i još neke. LG i ST60 možeš raditi preko servera uz obični data kabl, kupiš logove za Griffin server, data kabl za LG i eto ga.
[ Rajvosa @ 05.12.2004. 11:45 ] @
Sranjsung ,dobra ti je ta
Imam data kabal ,gdje mogu uplatiti griffin kredite.
[ Car Killer @ 06.12.2004. 22:58 ] @
Po meni je najbolje

-Martech Box II ,sa Test Point adapterima za siemense
-Twister,za nokie i samsunge
-Fighter,za sonyericssone
-a za sve ostalo koristim obicne datakablove sa free softwerom
-eventualno logove za novije modele

Sve mi to radi besprijekorno a i suport je dobar!

-------------------------------------------

www.g-zona.hr

[ Rajvosa @ 07.12.2004. 09:42 ] @
Dobra oprema ,vi strucnjaci imate iskustva sa ovim dzidzama
Dejane ,imas li neki link gdje se mogu kupiti logovi za ST 60 i LGc1100 tako da se mogu otkljucati sa kablovima.
Bio sam narucio kode za ST 60 ali ne radi sa onom statickom kodom ili kako se vec zove sto se kuca 11 puta(radi samo sa ST 55 ali njih su povukli ovdje iz prodaje zbog toga sto se lako otkljucavaju.Samo sam zaklucao telefon poslije 10 -og puta.

[ Dejan Matijevic @ 07.12.2004. 13:27 ] @
kontaktiraj me na PM ili email
[ Car Killer @ 08.12.2004. 22:35 ] @
Kad smo vec kod opreme predlazem da ne Kupujete RedBox,ako mene pitate smeće je. Jest da radi neke phillipse koje nemozes odradit sa free progovima ali supportim je ocajan,mi smo naseg prodali nakon manje od mjesec dana i uzeli twister umjesto njega

----------------------------------------

www.g-zona.hr
[ Rajvosa @ 09.12.2004. 12:23 ] @
Zdravo Dejane=20
Hvala ti sto si mi odgovorio na ovo pitanje.
Imas li ti logove ,kupujem rado od tebe=20
Siemens A65=20
LG C1100
Siemens ST 60=20
Ovi me telefoni interesuju=20
Hvala
pozdrav
Mensudin=20
--=20
_______________________________________________
F=E5 gratis E-postadresse hos Spray Mail! - http://mail.spray.no

Powered by Outblaze