[ _darkman_ @ 02.12.2004. 22:35 ] @
Ma ludimm ne uspijeva mi da spojimm na tvv ovu karticu 9600pro radeon
Dajte prijedloga
idem s-video skart kablo je dugo 15m
iako mi je razdaljina smao 5 m
Po onome sto ja znam svesam kako treba uradio all slika nece da se pojavi ibog
PLLl help
Mogu vam poslatii slike tv-a kabla sve samo ako bude ko zainteresovan da mi help
Govorite sta bi mogao a ja cuu vam recc dal sam to vecc uradio ili ne
LUDIMm
[ Nabukodonosor @ 03.12.2004. 00:46 ] @
Savet:Kabl nikako ne treba da bude duzi od 10m.
Pitanje:jel imas onaj adapter koji ide izmedju graficke i S-video kabla? Pogledaj izlaz na grafickoj i uporedi ga sa dzekom na s-video kablu i videces da nije isti broj pinova. Zato se uz graficku dobija taj nazovi adapter. Koje marke ti je graficka?
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 21:34 ] @
Savet:Kabl nikako ne treba da bude duzi od 10m.
Pitanje:jel imas onaj adapter koji ide izmedju graficke i S-video kabla? Pogledaj izlaz na grafickoj i uporedi ga sa dzekom na s-video kablu i videces da nije isti broj pinova. Zato se uz graficku dobija taj nazovi adapter. Koje marke ti je graficka?

Ma kao prvoo sta cuu ja nemajuu kabla odd 4 m a imaju 1,8m i 15m i sta cu ja uzmem 15.
Mark je POWER COLOR
Ej vidii stvarno upravuu sii nisam ni obraco paznju.
Ovaj iz graficke ima 6 pinova.
Imam taj adapter i ali mi je izlazz prikljucak za Činč,i imam dobio sam i njega all mi je kratak
MOgu li sad da to presjecem i da nabacimm sa s-video
[ Nabukodonosor @ 06.12.2004. 21:55 ] @
ne ne i ne. Ne taj adapter. Taj ti ide izmedju S-video kabla i TV-a. Ja ti kazem za onaj izmedju graficke i S-video kabla. Ajde sad cu da potrazim po netu neke slike, da ti ilustrujem.
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 21:57 ] @
Ureduu mogu i ja slikaa da ti pokazemm all neznamm kako da ihh ubaciimm ovdjee bill mii mogo recc kako ak nije frka
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 22:02 ] @
Znammm samo vakookao upload uz komentar
[ Nabukodonosor @ 06.12.2004. 22:10 ] @
Koliko ja vidim tebi je na drugoj strani kompozitni dzek, a to ti ne treba. Jednostavno, treba ti da na jednoj strani bude kao sto je izlaz na grafickoj, a na drugoj kao sto je dzek na S-Video kablu. Veoma prosto. Samo to kazi prodavcu i to mu trazi.
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 22:11 ] @
Jell tajj zutii akk jestt imamm tooo All kako da gaupotrijebimmmm.
Ett vidiss slikuu koju samm dodaoo to je too .
IMa i ono crno all to su dva s-videa sa 4 pina
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 22:14 ] @
Ma ja pretpostavljamm all smijemm se kladitii da to necee imatiii mozell se to kako na drugi nacinn izvestii. Jell dok sam nasoo ovo kablo s-video scart trebalo 100 g
Takodje imami na scartu da se ukljuce činčevi moguli mi oni pomoci a oni činčevi koje sam dobio jesul oni samo za svuk da mi ide sa tv-a
[ Nabukodonosor @ 06.12.2004. 22:37 ] @
Pazi, moraces da nabavis taj adapter. I ja ga imam, i nisam mogao da namestim dok ga nisam nasao.
Oni cincevi su ti za audio, ako mislis na onaj crveno-crni. A kakav ti je ulaz na TV-u? Ako ti je SCART i tu te ceka problem. Ako je to slucaj, slikacu ti adapter koji ti je potreban pa cu da okacim sliku ovde.

P.S. Jel ti to imas neki problem sa tastaturom ili samo mucas?
[ FREELOADER @ 06.12.2004. 22:44 ] @
Taj žuti adapter ubodi u karticu,a u TV (u scart) ubodi adapter koji na sebi ima kompozitni (činč) ulaz za sliku (žute boje) ,te crveni i bjeli činč za zvuk.Zvuk ne moraš spajati osim ako baš želiš da ti ide preko TV-a.
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 22:54 ] @
ma nemucamm vecc brzoo kucamm u brzinii pa cudno izgleda.
Izlaz na tv-u mi je scart ali imam i Činčeve
ma mislim i ja da bih mogao da taj zuti spojimm u tv all kratkoo
Onaj kaball je 20,30cm a od compa do tv-a ima 4m
a
[ _darkman_ @ 06.12.2004. 23:02 ] @
Uredu je too imaam i cinceve i skart
All sad mi je mall ovajj zutii Činč koji je sa obje strane da se ubode.
Znacii jedini mi je nacinn ili da nadjem tajj veci kabal
Ili da nekako mi bude tajj izlaz Ono izlaz koji treba sa kartice pa na s-video
[ lancia88 @ 06.12.2004. 23:24 ] @
Pozdrav,
a kkkadda buddes kupovvao tajj adaptter, viddi da li immaju i nessto zza tasttaturru ssto ce Ti ommogucciti da kkucas po jeddno sslovo...
pozdrav
[ _darkman_ @ 07.12.2004. 19:20 ] @
hehehe cuj nisam znao da i to imaju.
Ma joj jednostavno mi uslo u krv ne moze se izlijecit.
Dok sam ovo ispiso backspace radio najmanje 7,8 puta
[ lancia88 @ 09.12.2004. 10:39 ] @
Pozdrav,
e ovu zadnju sam procitao za sekund, kao da si dodao jos RAM-a u tastaturu
pozdrav