[ nexiwnet @ 09.12.2004. 07:42 ] @
Pre izvesnog vremena dobio sam Panasonic NV-DX100EG digital video kameru ali nema papire samo neke Švedske ali o tehničkim karakteristikama ni govora u njima
provalio sam snimanje i tako to ali na njoj ima trista operacija ako neko zna mogao bi da mi pomogne oko opisa funkcija i tako to.Na njoj postoji i Ic port ali ne znam kako da ga koristim i u koje svrhe.Trebalo bi da mi neko objasni kako da prebacim sa kamere snimak na PC,postoje dva ulaza za kabal od tih jedan je kao mini USB a drugi je Multiple.Da li mogu preko IC porta da pšrebacim i kako kojim programom.Posedujem i na PC-y Irda adapter.Sve informacije bi mi dobro došle.

Puno pozdrava za sve i unapred hvala na pomoći.
[ zorg @ 25.12.2004. 00:08 ] @
Skini sa neta uputstvo. Googlaj malo i nemas frke.
[ goxy011 @ 21.04.2005. 01:27 ] @
Kao prvo to sto ti mislis da je IC port nije ni proslo pored njega !!!
To je kamera koja se rangira kao visoko kvalitetna zbog toga sto poseduje 3CCD sensor!!!
To sto nazivas Mali USb je ustvari Fire Wire Izlaz,a snimak ti je najbezbolnije da prebacis preko Multi izlaza kupovinom Adaptera iz koga imas cinc izlaze pa ih povezujes na Video rec. ili TV tuner na kompu!!!
[ damjan fras @ 24.04.2005. 17:34 ] @
oprostite, ali mislim da taj "mali USB" nije fireWire !
ja na kameri imam i "mali USB" koji se kablom poveze na USB, i DV izlaz (FireWire, ako se ne varam)