[ bit_fucker @ 13.12.2004. 18:23 ] @
Pozdrav,
Imam Siemens MC60 koji sam dobio u postpaid paketu sa karticom 064. Telefon je radio i odjednom se ugasio sa crnom linijom
preko displeja... Nakon toga telefon vise nije mogao da se upali.
Kada telefon pokusam da iscitam sa Freia v10 software-om telefon mi ispise sledece:

COMM_IsBootRunning : bootcode does not seem to be running
COMM_LoadBoots : Waiting to power on the phone ...
COMM_LoadBoots : phone is powered on
COMM_SendBoot : boot file is not accepted

Test Point nije diran...

Da li neko zna kako da resim problem !?

Pomozite,

Hvala
[ MDMobil @ 13.12.2004. 22:13 ] @
mislim da taj problem nemozes resiti bez Marteca ili pak da pristupis mehanickom kidanju veze. To se mora uraditi precizno i ako nisi iskusan nebih ti preporucio jer mozes pokidati i druge veze pa ... zbogom mc 60.
[ daso1 @ 13.12.2004. 22:17 ] @
Ma ubi ga njezno! :-) Napravi testpoint, but...
...be careful!
[ bit_fucker @ 13.12.2004. 22:35 ] @
Hmm... znaci seckanje test pointa bi resilo moje probleme!? ... to se moze srediti...
ali sta posle... da li cu uspeti da ga povratim iz "mrtvih" ?!

Hvala,
Mario
[ daso1 @ 15.12.2004. 11:47 ] @
Ako ne probas, neces nikad ni saznati :-) a sad ti i onako stoji "crknut"
Ako imas garanciju kod njih, odnesi ga tamo i nemoj se za-ebavati.
[ DelTroter @ 15.12.2004. 15:04 ] @
ma telekomovi MC60, su fw10 nema sanse da ga vidi freia bez patchovanog bootcorea ili TP.
Ma ako je u garanciji nosi ga telekomu, ako nije idi u servis
ali pazi ima servisera POGOTOVU U BEOGRADU koji misle da je duvaljka, aparat za varenje pa ZNAJU DA SJEBU SIEMENSE ( znace onaj na koga se odnosi)
[ mobyfreak @ 15.12.2004. 16:46 ] @
ako radis TP, pazi na dubinu .....ako zarines preduboko nece bas crknut,ali ce navi-tipke biti bez funkcije.....no ima i zato solucija...!

[ Dr S E M A @ 15.12.2004. 17:10 ] @
Po koji put se treba ovdje reći i ponoviti da se na MC60 v10 za test point ne radi o dubini (nema ni jednog voda ispod 100% ) već o mjestu zasijecanja test point ,što se bliže ide onoj završnoj tački T9 linije to bolje pa čak ga presjeći i na samoj tački,a što se više siječe ka procesoru veća je opasnost da se s.ebe jer odma pored T9 voda ima još jedan vod,ko nevjeruje mikroskop sa jakim osvjetljenjem u ruke pa neka dobro pogleda,ali nevažno sad to najbolje je to odraditi sa Martechom i test point adapterom,a što se tiče servisa u Beogradu možeš otići u "Roaming" priča se i ovdje po Bosni da su dobri.
[ Car Killer @ 17.12.2004. 23:49 ] @
Nema nicega do Martecha II,u kombinaciji s TP adapterom i aktiviras alkatela i 65 seriju siemensa i miran si! :-)


pozdrav


---------------------------------------

www.g-zona.hr