[ tomican @ 14.04.2002. 00:52 ] @
Molim za pomoc oko iscitavanja kartice sa imenikom preko programatora za satelelitske kanale, odnosno ima li neko semu, i koji program da koristim
[ Serbian Fighter @ 14.04.2002. 01:38 ] @
Nisam u toku verovatno Nisam jos cuo i video da to neko radi tako , ali ako je klasican posao LogoManager (www.logomanager.co.uk) odlicno obavlja posao.
[ dejan @ 15.04.2002. 17:07 ] @
Video sam da drugar to radi sa Universal Chip Explorerom (ili bese Universal PIC Explorer)...
[ mix76 @ 16.04.2002. 00:36 ] @
Pusti programator, Logomenager radi odlican posao...
[ Serbian Fighter @ 16.04.2002. 01:10 ] @
Pazi ovako LM je alatka koju koriste svi u servisima , i Pin i GSM book i slicne ekipe tako da je ocigledno jako , jako , jkao dobra stvar!
[ predrag78 @ 16.04.2002. 01:51 ] @
Sjajan softwer za te stvari Cellular EScential dacu ti sada link za crack i softwer
Download :Softwer i Crack

Pozdrav
[ Serbian Fighter @ 16.04.2002. 01:57 ] @
Soft koji si naveo nije los , ali ne znam zasto si toliko protiv LM. Dobto je to , ali meni i mojim poznanicima nije bolje od vec spomenutog lm.
[ predrag78 @ 16.04.2002. 02:18 ] @
Citat:
Serbian_Fighter:
Soft koji si naveo nije los , ali ne znam zasto si toliko protiv LM. Dobto je to , ali meni i mojim poznanicima nije bolje od vec spomenutog lm.


Pa ja nemam nista protiv,inace radim dosta sa tim softwerom mozda i previse ali i nije nesto jer ima jako puno bugova i ova zadnja verzija je preuredjivana 7 puta da da 7 puta sto znaci da nije neki softwer.
Zadnja verzija je izasla 10.04.2002 ko zna mozda ce jos da j krpe.Inace u servisu gde ja radim imam jako puno problema sa njim jer dosta puta zeza konekcija ili pukne veza itd itd.. sve u svemu nista nije savrseno pa ni LM.
Coveku sam preporucio celular iako mozda i nezna da moze da ga iscita i sada Data suitom i poruke i imenik.
Samo mu treba patch za data suite jer ima neki bug pa zeza malo.

pozdrav
[ Serbian Fighter @ 16.04.2002. 21:04 ] @
Data Suite je isto sasvim ok za taj posao. Pazi uglavnom je tako pocne , prva verzija DO JAJA , dura , ok , treca ...