[ Andrej Čvoro @ 14.12.2004. 21:08 ] @
Imam forum na http://dhost.info/andrej .Ranije je sve islo normalno,a sada kad hocu da pristupim forumu izbaci ono: Forbidden

You don't have permission to access /andrej/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Sta da radim? K'o da me neko bannovo sa mog foruma! :-)
[ set_X @ 14.12.2004. 21:30 ] @
Verovatno je trenutna greska na serveru.

Kad te neko banuje, ne prikazuje to, vec otvori forum i obavestite da si banovan.
Pa se moras ponovo regnuti.
Ako ti je banovao mail, onda ne mozes sa tim mailom.
[ Andrej Čvoro @ 15.12.2004. 10:40 ] @
Nije mi jasno kako ja mogu da budem bannovan kad sam ja administrator foruma...I dalje ne radi...Mozda su mi izbrisali account na dhostu,posto kad hocu da se ulogujem na njihovom sajtu,izbaci "Wrong password".Mada,koliko mi se cini,nisam krsio ni jedan od njihovih usluva (osim ako se srpski ne racuna u evropske jezike).Jel mozes ti (ili bilo ko) da prustupis forumu? http://dhost.info/andrej
[ Predrag Gajic @ 15.12.2004. 11:26 ] @
Kad si ti '"otvorio" nalog kod njih ako si preeee onda je verovatno obrisan tvoj nalog posto su poceli iznova(barem ja tako mislim:slicno iskustvo).
Sad kad popuniš prijavu nedobijaš automatcki "domen2 nego prijava čega odobrenje administratora...
[ Andrej Čvoro @ 15.12.2004. 12:11 ] @
Nalog sam otvorio pre tacno 7 dana...To me je podsetilo na ono njihovo "you must update your site regulary (inactive sites will be deleted! less than 1 hit/week)".A ja od kako sam okacio forum vise nisam nista uploadovo,mislim sta ima da uploadujem kod foruma...Ako su mi zbog toga izbrisali account,onda je to stvarno mnoooogo glupo...
[ set_X @ 15.12.2004. 15:46 ] @
Verovatno su ti proverili account i videli da je na srpskom jeziku.

Sad je problem sto je mala sansa da te ponovo prime.

A sto si se zalepio za taj glupi host!?

Pa idi na http://shyper.com/free i nacudi se cudima...

Samo pogledaj cPanel.

Adresa bi bila : andrej.shyper.com

Stvarno je zakon host, a besplatan je...
[ set_X @ 15.12.2004. 15:47 ] @
eh zaboravih , 1hit/week , znaci da ako imas manje od jedne posete nedeljno ce ti obrisati account.

Dovoljno je da sam posetis
[ Andrej Čvoro @ 15.12.2004. 19:20 ] @
Ovaj host izgleda odlicno!!!150mb i 15gb bandwidth.Hvala set_x!!!
[ Andrej Čvoro @ 15.12.2004. 19:23 ] @
Samo: "We have temperarily shut down the free sign ups, we will be taking free sign ups again shortly." :-(
[ set_X @ 15.12.2004. 19:50 ] @
e ovo je stvarno baksuz!!!

[ Andrej Čvoro @ 15.12.2004. 21:01 ] @
I koliko ovo moze najvise da potraje?
[ set_X @ 15.12.2004. 21:29 ] @
Nadam se da nece dugo.
[ Lazarevac @ 15.12.2004. 21:52 ] @
Ma nije do tebe opet im je pukao server, u zadnje vreme pocinje previse da smara

Inace ja kad sam se reg na dhost stavio sam serbian i prosao je nalog...
Trenutno su svi njihovi nalozi prsli i sam server, a konacno su izbacili i obavestenje na glavnu stranicu...
Videcemo sta je ostalo od nasih faljova posle potopa...
[ Andrej Čvoro @ 18.12.2004. 18:31 ] @
Evo,dhost se vratio u normalu,na srecu nista od fajlova nije izbrisano...Uh,dobro je,ipak mi nisu izbrisali account...

Pozdrav,i hvala svima na podrsci
[ JovanT @ 20.12.2004. 21:37 ] @
Citat:
Lazarevac: ...Inace ja kad sam se reg na dhost stavio sam serbian i prosao je nalog....


Pa naravno da su prihvatili. Lepo piše da sajt mora da bude na evropskom jeziku a srpski svakako spada u tu kategoriju.
[ Predrag Gajic @ 20.12.2004. 22:26 ] @
@JovanT
Ja sam popunuo prijavu i stavio serbian i oni nisu prihvatili
to je bilo na pocetku rada servisa tako da mozda nisu znali da je SRPSKI
evropski jezik :)