[ kg.web.development @ 17.12.2004. 15:37 ] @
Potrebno je nekoliko PHP/MYSQL programera i jedan dobar WEB dizajner za posao koji bi se radio od kuce preko interneta. U obzir dolaze i drugi web programeri kao na primer Perl, Asp, ASP.NET i C#.
Opis posla je izrada i dizajn web aplikacija.

Pozeljno je da su ljudi iz Kragujevca ili okoline.

Uslovi konkursa za WEB Programere
- odlicno poznavanje bar jednog od:
php, perl, java, asp, asp.net
- najmanje 2 godine iskustva u radu
- da imate kompjuter, pristup internetu i da mozete raditi od kuce

prednost:
- poznavanje Linux OS
- rad sa Smarty Templates

Uslovi konkursa za WEB Dizajnere:
- poznavanje bar jednog grafickog programa (Photoshop, Corel, Fireworks)
- Macromedia Flash

Rok za podnosenje prijava je 24 decembar.
Prijave slati iskljucivo na email kg.web.development at gmail.com

U prijavi obavezno navedite sledece podatke:

1)LICNI PODACI
Ime
Prezime
Pol
Datum rodjenja
Mesto Rodjenja
Adresa Prebivalista
Grad
Telefon
Mobilni
Web sajt

2)TEHNICKI PODACI
od 1 do 10 ocenite kako poznajete sledece:
HTML
JavaScript
Flash
Photoshop
Corel
Fireworks
MS ACCESS
SQL
MySQL
Perl
PhP
Java
ASP
ASP.NET
C
C++
C#

3) Vasa biografija koja treba da sadrzi: obrazovanje, iskustvo, projekte u kojima ste ucestvovali

4) Da li ste zaposleni i gde

5) Vas portfolio

Hvala na paznji i SRECNO :-)