[ legijaxxx @ 20.12.2004. 01:16 ] @
Resio sam da pocnem da pravim svoju stranicu...ALI...uvek ima neko ali....ne znam drugovi nista o tome,resio sam da to bude adobe softwer jer vec radim u adobe photoshop cs i mogu da kazem da sam dobar u njemu(to je ljubav valjda)....
Pomagajte.......samo ste mi vi ostali ovde na ovom forumu jer se nalazim u zemlji gde ne znam nikoga i ne pricam francuski......
VI STE MI JEDINA NADA........POZDRAV ZA SVE
[ MileG @ 20.12.2004. 01:57 ] @
Ovde imas brdo odgovora bas na tvoju temu/problem. PhotoShop ti nece u pocetku bas kako pomoci jer... shvatices to kasnije. Za pocetak se prihvati Microsoft FrontPage-a ili Macromedia Dreamweaver-a (neki ce reci edit-a ali sumnjam da ces to da uradis) i nadji na netu tutoriale o HTML-u. Kad se uhodas u te stvari :o) imas neku osnovu.
[ godza @ 09.01.2005. 10:49 ] @
tachno.

Napraviti sajt nije obraditi sliku u photoshopu niti napraviti vektorski crtez u corel-u. Moras imati neko predznanje u vezi webdesign-a. Moras da skontas da je GoLive samo alat koji generise HTML kod. A ako ne poznajes html kod ti nisi webdesing-er.

Preporucujem ti takodje da nadjes neki dobar html tutorijal da se makar upoznas sa HTML-om pre nego sto uplovis u vode "webdesign-a"
[ ducka @ 23.02.2005. 13:27 ] @
Idi na webmajstori.net.Kad radis sa grafikom koristi shopove funkcije safe for web,malo prouci njegov dijalog,pre toga skontaj slajsove pola posla je vec obavljeno.Citaj neke tutoriale i obavezno zaboravi goa live nego nadji macromedia dreamweaver, help na monitor i pichi....
I sve to za pocetak