[ nervozna @ 18.04.2002. 00:41 ] @
http://www.znanje.co.yu/apr02/index.html


htela sam da vidim,ali prazna stranica!
poz
[ loga @ 18.04.2002. 09:55 ] @
Upravo sam proverila i sve je u redu sa stranicom.

Pokusaj ponovo, mozda ti konekcija nije bila dobra.
[ loga @ 18.04.2002. 12:07 ] @

Serbian_Fighter,

puno hvala na ponudi, jer konstruktivne primedbe i pomoc su uvek dobrodosli.
Nas urednik ce ti se uskoro javiti.

[ Nile @ 18.04.2002. 15:40 ] @
Eh, znaš znaš kakvi su naučnici. Sve im je važnije od izgleda i "gde ostavljaju kapute". Ali, dobro, kritiku smo uvažili, potrudićemo se oko redizajna, pa ako nam ne bude baš išlo, eto nas k tebi :-)
[ loga @ 19.04.2002. 02:07 ] @
E, moj Fajteru, vidiš kako je svet mali.
Imao si divnu priliku da od početka učetvuješ u kreiranju ovog magazina, pa bi ove tvoje (ponekad neosnovane) primedbe sam rešavao. Ali, dobro. Ni sad nije kasno da se uključiš u rad.
Dogovor koji smo imali važi i dalje. Bar što se mene tiče. Imaš moj mail, pa se javi da ovaj razgovor nastavimo izvan foruma, jer ovo, ipak, nije za privatne razgovore.
[ ||NeX|| @ 19.04.2002. 22:51 ] @
Citat:
loga:
E, moj Fajteru, vidiš kako je svet mali.
Imao si divnu priliku da od početka učetvuješ u kreiranju ovog magazina, pa bi ove tvoje (ponekad neosnovane) primedbe sam rešavao. Ali, dobro. Ni sad nije kasno da se uključiš u rad.
Dogovor koji smo imali važi i dalje. Bar što se mene tiče. Imaš moj mail, pa se javi da ovaj razgovor nastavimo izvan foruma, jer ovo, ipak, nije za privatne razgovore.

:-) - nije za privatne razgovore
[ Nile @ 21.04.2002. 01:43 ] @
hehe, pa dobro, mora malo i privatnosti!
Ali, s druge strane, i nije privatno jer gotovo sve što je rečeno fajteru važi i za sve ostale posetioce foruma.
[ nervozna @ 21.04.2002. 01:48 ] @
dragi moderatoru,ja tebi poslah mail,i nisam dobila odgovor?
je l' tako vazi i za ostale clanove?
dok si jos,vidim,tu,na forumu
poz