[ GoranVucicevic @ 22.12.2004. 09:40 ] @
Ako neko ima viska vremena molio bi ga da svrati na http://www.clickersoftware.com pa da mi javi sta misli. Hvala unapred!
[ BytEfLUSh @ 22.12.2004. 09:57 ] @
Hmm lepo izgleda, ali ajde kad već tražiš zamerke...

Mislim da je onaj prostor gore, pored "Clicker Software" logo-a malo prazan, probaj to da popuniš nečim.
I, da, lično ne volim kad se ne vidi hand pointer kad pokažem na link (poput onih linkova gore u meniju), možda je nešto do javascript-a koji koristiš za status bar (zar ne treba da se stavi return true u taj onmouseover ili tako nešto?).
Dole, plavi bar, mislim da bi bilo dobro da staviš bold na taj text pošto se ovako treba malo naprezati da bi se pročitalo šta piše.

Uglavnom, sviđa mi se onaj OSX-like background image, kao i ikonice (jel to iz KDE-a?).

Ocena... 7/10. Inače sam strog u ocenivanju, barem mi tako kažu...
[ GoranVucicevic @ 22.12.2004. 10:59 ] @
Hvala ti puno na trudu, videcu sta mogu da popravim.
[ dragancesu @ 27.12.2004. 16:29 ] @
Sajt deluje OK, jedino kod reference, ako je sajt napravi link
[ GoranVucicevic @ 28.12.2004. 00:24 ] @
Draganescu, hvala na pozitivnoj kritici, inace sta je bolje po vama, napraviti jednostavan i funkcionalan sajt sa malo grafike ili napraviti "pure design" sajt kompletno u grafici? (Interesuje me licni dozivljaj, a ne sa profesionalne strane, tj. sta vise volite da vidite?)
[ abishai @ 28.12.2004. 00:48 ] @
Kako kad. Ako je nesto sitno i sto bi se cesto posecivalo ja bih onda izabrao "funkcionalan sajt sa malo grafike".