[ Pharos @ 22.12.2004. 13:36 ] @
Gde u Beogradu mogu polagati ispit 2261 - Supporting Users Running the Microsoft Windows XP Operating System?
Na CET-u ima 2262 kurs, ali meni treba baš ovaj.
Koju literaturu mi možete preporučiti za spremanje ovog ispita?
Kurs mi treba samo da pokažem "Evo ljudi ja imam papir", a da gazda kad vidi sertifikat, da mi bolju prolaznost za zapošljavanje nego ostalim kandidatima :) Još studiram, a treba mi neki papir zbog zaposlenja u jednoj privatnoj firmi.
I ako hoću da se sam spremam, da li ja to onda samo platim npr. 80€ kao na CET-u i izađem na ispit i ako položim dobijem sertifikat ili tu ima još neka začkoljica (vezano za ovaj ispit naravno)?
Hvala
[ neetzach @ 22.12.2004. 15:18 ] @
Ako hoces samo da polazes ispit bez pripreme treba da kupis vaucer (od MS-a?) i da odes u bilo koju skolu racunara koja prihvata taj vaucer. Treba da se raspitas preko koga se isporucuje taj ispit (Prometric ili VUE) pa onda da ides kod autorizovanog zastupnika firme koja isporucuje...
[ bridgehead @ 26.12.2004. 14:59 ] @
idi na pearsonvue

u CET-u ispit kosta 64€, a preko Vue 38€. treba ti card, naravno
[ BillyTheKid_79 @ 15.01.2005. 13:54 ] @
Citat:
Pharos: G.
I ako hoću da se sam spremam, da li ja to onda samo platim npr. 80€ kao na CET-u i izađem na ispit i ako položim dobijem sertifikat ili tu ima još neka začkoljica (vezano za ovaj ispit naravno)?
Hvala


Ja mislim da nema nikakve zackoljice mada nisam 100% siguran,nazovi pa pitaj!

70€ je polaganje ispita u CPU koji je isto Prometric t.c

[ cakalino @ 21.03.2005. 15:09 ] @
mozete li malo detaljnije da mi objasnite ovo oko vaucera, da li je to stos da kupim vaucer pa sa njime odem u CET ili negde drugde (gde ga mogu iskoristiti) i onda polazem ispit, a ukoliko ga nemam onda moram direktno da platim CET-u ili nekom drugom, naravno po ceni x2?