[ Pharos @ 22.12.2004. 20:01 ] @
Znači nikad nisam video GMAIL niti znam kako to radi :) Jedino što znam jeste, da ako hoću da se registrujem, neko mi mora poslati "pozivnicu". E sad sam ja nešto iščačkao na NET-u pa me zanima sledeće: Ako mi neko pošalje pozinicu za GMAIL, da li on ima kompletan pristup mom GMAIL nalogu, odnosno može li on ući u moje sanduče i čitati moje poruke?
I drugo što me zanima jeste, ima li taj koji mi šalje pozivnice neke privilegije u odnosu na mene i koje su to privilegije?
Hvala


[Ovu poruku je menjao Pharos dana 23.12.2004. u 14:26 GMT+1]
[ Nabukodonosor @ 22.12.2004. 20:07 ] @
Ne znam, ali mislim da bi oba slucaja koja si naveo bila pomalo smesna da su istinita.
[ neca @ 22.12.2004. 21:18 ] @
Nece imati pristup tvom sanducetu, on te samo poziva da se reg tamo, kao one fore na nekiom sajtovima "posalji prijatelju ovu adresu" ili kako vec.
Svi imaju iste privilegije.

[ JogyII @ 22.12.2004. 21:21 ] @
jedino sto on ima posle toga u odnosu na bilo kog drugog coveka na planeti u vezi tebe je tvoja e-mail adresa, pa ako hoce moze da je proda ovima sto spamuju, mislim da bi zaradio cak 0.00001$
[ Shadowed @ 23.12.2004. 15:14 ] @
Taj ko te je "invajtovao" ionako ima tvoju adresu :).
Tu je jedina zackoljica to sto G posle gomile pozivanja ima veliki broj mailova van svog sistema koji su medjusobno povezani. Istu stvar je moguce dobiti (i dobija se) na osnovu poslatih i primljenih mail-ova ali se ovako dodatno dopunjuju informacije.
[ red4 @ 25.12.2004. 13:18 ] @
Echelon,
za sve je on kriv:)))