[ SpelingMistakes @ 22.12.2004. 21:13 ] @
Zao mi je sto je tema zakljucana - niti sam ikoga spamovao niti sam hteo da se to dogodi.

Evo teksta koji treba da dodje na kraju - posle onih slika

-------------------------------------------------------------------
Slika 3 je zalutala - trebala bi da bude 15-a

1. Ibc - geneksova televizija inserter
2. Jedan segment iz neke animacije
3. Cider - nalepnice za flase - kampanja - Cider - Pice na bazi voca sa 3-4 % alkohola - veoma poznato u zapadnoj evropi.
4. Prvi virtuelni studio
5. Tabla ispred devojke u studiju - na (sto uradjen u key-u pa tako ispada da papiri stvarno stoje na ovoj tabli koja normalno ima alfa kanal)
6. Jedna od kamera (tabla ide na to, a devojka izmedju (sve uradjeno sa alfom i key-em)
7. Dzudo magazin i emisija na RTS-u
8. Oktan - domaca robna marka - kampanja - jedna emisija na dnevno, kviz i slicno. Nekoliko prodavnica u Beogradu (gomila bilbordova tada bilo sa njihovim reklamama)
9. Hrvatski republikanci - reklamna kampanja - izbori u Hrvatskoj
10. Stilizacija - vise se i ne secam - reklama za frizerski salon - to znam
11. Le nuvel Estetik - sajam dostignuca u interkontiju - kozmetika - stilizacija pobednika
12. Crvena zvezda - Album i slicice
13. Partizan kosarskaski KLUB - (reklamni film za valjda 50 god postojanja)
14 .Cider - nesto iz 3D-a
15. First Production - relamna kampanja
16. Oktan, Yugoturs i Ok Band - segmenti - iz reklama
17. YuGiftShop - reklamna kampanja
18. Stilizacija grba za "Hrvate"
19. Interactive - Uz Oktan jos jedna emisija koja je svakodnevno isla na jednoj televiziji -Radio na - snimanju, grafici i montazi - Bilo je lepo druziti se sa manekenkama iz serijala Oktana
20. Nesto iz "vojne tematike" - Orao sa Grba
21. YuGiftShop - jos malo materijala
--------------------------------------------------------
A za Gojka

Nisam planirao nikoga da spamujem - ZA OVO se zahvali svom moderatoru koji sedi uziva i gricka semenke - i proziva po forumu - On ocigledno ne ceni iskustvo, kao i neki drugi, vec mora to da VIDI - E evo mu sad pa neka gleda - Ovo mi je prvo doslo pod ruku. Toliko su mi se vise neki - pa i moderator - popeli na glavu (bolje ovako da kazem nego da psujem) da su me primorali na ovaj potez.

Nadam se da ovde nema niceg "off topic". Nadam se takodje da nikog ne prozivam
[ Nikola Denić @ 22.12.2004. 21:27 ] @
Pa jeste spam .. to sto si uradio mogao si sve da uradis u jednom dugackom postu

Code:
 

1. {img}http://www.bla.com/slika/1.jpg{/img}

2. {img}http://www.bla.com/slika/2.jpg{/img}
gde je { == [ ,a } == ]


i sve tako do 15 te .. i onda lepo napises text .. i ne opterecujes bazu ...

nakon toga napises post .. tj ovo sto si napisao sad i tako

Izvini ..ali multyple post je spam
[ SpelingMistakes @ 22.12.2004. 21:49 ] @
Pa ja rece da nemam gde - I gde smo onda dosli?

Ja nemam taj niti nalog na slicnim "bla bla.com" a i ne zelim da stavljam svugde svoje radove - Nekada sam to radio i pod nekim drugim nikovima me ima na dosta foruma - Sada vise ne - To nije opravdanje, ali niti sam ja zeleo ovu "samoreklamu" niti sam zeleo ikoga da spamujem - Pitajte moderatora koji gricka semenke - i gleda iz prvog reda - uzivajuci

Ovde nekima nije dovoljno napisati ZNAM ii dopustiti im da pitaju sta hoce - pa nek provere znanje, vec im MORAS I POKAZATI, jer u suprotnom si samoproklamovani ........ i jos stosta.

Ali ovo nije tema u kojoj treba da se prica o meni, ili mojim radovima, vec o kompjuterskoj animaciji - (mada ja i dalje cekam postove one trojice koji su nabrojani - tacnije ne postove vec raodve iz ove branse)
[ cs_coyote @ 22.12.2004. 22:46 ] @
Citat:
SpelingMistakes:
Nisam planirao nikoga da spamujem - ZA OVO se zahvali svom moderatoru koji sedi uziva i gricka semenke - i proziva po forumu - On ocigledno ne ceni iskustvo, kao i neki drugi, vec mora to da VIDI - E evo mu sad pa neka gleda - Ovo mi je prvo doslo pod ruku. Toliko su mi se vise neki - pa i moderator - popeli na glavu (bolje ovako da kazem nego da psujem) da su me primorali na ovaj potez.


Bogami ne uziva moderator uopste :|
Nisam ocekivao gomilu grafike, vec par kvalitetnih screen-a iz neke od tvojih animacija. To ne bi za dugogodisnjeg profesionalca trebalo da bude nikakav problem, em bi se posetioci necemu i naucili, em bi se nevernim Tomama zapusila usta. Ovako - nista. Obe teme ce biti obrisane, u paketu.

P.S.
Ako ti jos uvek nista nije jasno, mali hint:
http://www.elitesecurity.org/poruka/540829