[ DamjanMX @ 28.12.2004. 01:24 ] @
3ds max, poly modeling, mnogo poligona :) skinuto gomila slika sa neta i iskombinovano da se dobije ovako nesto. Texture su trenutno od sponze (ako znate sta je to), mozda cu ih promeniti skroz a mozda samo modifikovati....to cu tek da vidim.....




[ marco3dx @ 28.12.2004. 10:44 ] @
:) :) :)
sto se mene tice, ova katedrala je savrsen model (mozda cak i remek delo :) ), jedva cekam da vidim sa obradjenim ili novim texturama, lepim svetlima i jos lepsim renderom!

p.s. ja sam sreccan sto nisam morao ovako nesto da modelujem, jer bi komp verovatno vrisno od broja poligona( you lucky bastard :) )

poz :)
[ abishai @ 28.12.2004. 14:15 ] @
Kao sto sam ti vec rekao STRAVA.... samo.... zavrsi :))
[ djidji_govedina @ 30.12.2004. 09:56 ] @
prvo pohvala.
stvarno izgleda impresivno
drugo:
ovakav model u osnovi ne bi trebalo da ima mnogo poligona, jer vetjina stvari moze da se reshi na mnogo ekonomicnije nacine [teksture, pa displejsment, pa malo nurbzeva... itd...], ali
cisto da bi se olaksao posao, i skratio render. moje je misljenje da bi mogao da se optimizuje [dodushe nema wireframe-a pa se ni ne vidi koliko ima poligona]
tretje:
stilski malo deluje neuravnotezeno. vidi se da ima gotike, i video ogrica [ziveo prince ], meni najvishe bodu oci stubovi... ne deluju kao nosaci konstrukcije, a trebalo bi da budu..[ili ne??]

sve u svemu malo ,nadam se konstruktivne, kritike nikada nije na odmet.



djordje