[ sredojevic @ 01.01.2005. 16:52 ] @
Tek pre nekoliko dana poceo sam da radim sajt za ovaj renomirani restoran i pogledajte kako vam se cini.
www.tiptop.org.yu
[ BytEfLUSh @ 01.01.2005. 17:15 ] @
Uf, uf, uf...

Kao prvo, zašto uopšte nema teksta na stranici? Sve su samo slike, i to uglavnom veoma veliki PNG fajlovi -> mnogo se sporo učitava.
Onaj "meni" sa leve i desne strane... "Tekst" koji se pojavljuje preko slika je svuda na različitom mestu - negde ispod slike, negde u sredini, ... Neke od slika su krzave (npr. ono "srpski domaćin"), a oni opanci su izuzetno loše odrađeni.
Uopšteno, na sajtu ima previše nepotrebne grafike, a sam sajt deluje veoma siromašno... Možda bi bilo bolje da ga postaviš ovde tek kad bude bio završen.

Ocena: 2/10
[ abishai @ 01.01.2005. 17:27 ] @
Moraces jos dosta da poradis.
[ dragancesu @ 01.01.2005. 19:43 ] @
Uzasno se sporo ucitava. Da li treba da je toliko siroko? Rezolucija mi je 1024x768 i ne vidi se sav sadrzaj, koji bas i nije neki. Za pocetak suzi ga malo
[ Zero-Cool @ 02.01.2005. 00:54 ] @
Vidis ovako, za razliku od sajta www.vulovaca.com koji je lepo prekopiran sajt
sada si se izgleda opametio pa si poceo sam da pravis komercijalne sajtove.
To je za pocetak vrlo pohvalno. Medjutim sajt koji si ovde predstavio je vrlo los,
izgleda vrlo FP. Ja bih ti predlozio da prvo zadjes po forumu web design i najvaznije kritikama i da vidis radove drugih ljudi, da naucis neke nove stvari i na kraju da pitas sve sto te interesuje, pa za to i sluzi ovaj forum. I da dizajn tog renomiranog restorana pretvoris u pravi dizajn ali ne iskopiran nego nesto sto ce proisteci iz tvoje neke vizije o tome kako treba da izgleda sajt nekog restorana.Pri tome tezi da ti sajt bude sto manji i sto brze da se ucitava jer nemaju svi ljudi brze internet mreze ima ih jos dosta sa obicnim modemima kojima treba vecnost da ucitaju veliki sajt.

Napomena: sve slike prebaci u .gif i .jpg pa ih onda stavljaj na net bice mnogo manje.
[ MileG @ 06.01.2005. 22:08 ] @
A da ti sve lijepo ponovo uradis ali posle par dana provedenih surfajuci jer ti bas i ne ide od ruke. Da ne bi googlao dzaba evo ti predlog www.coolestdesigns.com
[ dragancesu @ 07.01.2005. 08:45 ] @
Pogledaj i http://coolhomepages.com/
[ profesional @ 30.01.2005. 17:23 ] @
Odmah da ti kazem da ne valja. Vidi se da si cijeli sajt radio u fireworksu ili u nekom slicnom programu i da si sam sjeko slicice (slice) i ubacio u dreamweawer i digo na server. Stari moj gde ti nestade tekst?