[ ab2005 @ 03.01.2005. 18:58 ] @


http://www.ab-design.co.nr/

Svima srecna nova 2005. godina !
[ Zero-Cool @ 03.01.2005. 23:21 ] @
Ovako:

#1: centriraj kompletan sadrzaj
#2: ne znam da li je to samo kod mene ali ispod linkova usluge,download...
imas neki frejm u koji se nije ucitao sadrzaj tj.bolje sam pogledao taj frejm ne radi u IE a radi u mozilli
#3: bilo bi mnogo lepse kada svi tekstovi ne bi imali tu standardno crnu boju nego kada bi ga uplavio kao i sav ostali tekst
#4: kod prozora izdvajamo bi trebao da stavis padding teksta od slike,a ako to ne moze onda smanji slike uglavnom trebalo bi da odlepis tekst od slika.
#5: ovo sam ostavio za kraj jer je ovo onako nebitno ali bi mogao da probas da vidis kako ce ispasti,a to je da malo smanjis logo mislim da je prevelik.

Eto to su moje kritike.

P.S.nadam se da nisam bio prestrog u ocenjivanju ali zasluzio si 7/10 ocenu
[ cicika @ 04.01.2005. 02:13 ] @
Ujednači vrstu fonta.
Na nekim mestima još uvek imaš Times New Roman.
[ Radovan__III @ 04.01.2005. 11:11 ] @
1. Promeni host posto ti ovaj postavlja poruku na sred ekrana
[ MileG @ 06.01.2005. 21:53 ] @
Nisam pazljivo citao prethodne kritike i na brzinu sam pogledao sajt ali cu reci svoje misljenje.
Na 800x600 dobijem horizontalni skrol za kojim nema potrebe pa bi mogo da suzis sajt za ~10px jer svakako i nemas sadrzaja sa strana (postavi lijevu i desnu marginu na 0px). Natpis koji se krece horizontalno malo sjecka kad prolazi. Ove vijesti lijevo pa ono "Opširnije »" ti nije aktivno a :o) bolje da jeste. Ove rubrike "IZDVAJAMO:" dole e pa one slike tj. tekst, odbi ga od slike malo (~4px). One ikonice (home, contact) ujednaci malo, da imaju slican look. Sve mi je malo sirovo ali ok. :o) toliko od mene.
4/10