[ ivan79 @ 05.01.2005. 11:09 ] @
Veliki pozdrav svim clanovima ovog foruma!

www.feniks.co.sr

Pogledajte sajt i recite mi kako vam izgleda. Sve kritike dolaze u obzir.
Unapred se zahvaljujem.
[ BytEfLUSh @ 05.01.2005. 11:59 ] @
www.feniks.co.sr could not be found. Please check the name and try again.


Nešto tu ne radi.
[ Goq @ 05.01.2005. 12:01 ] @
Pozadina je "lepuškasta", ali nisam primetio neku ultra-sega-mega originalnost. Ne svidja mi se ni to sto je sve uradjeno u jednoj iznijansiranoj boji. Vise bih voleo da vidim neku uskladjenost razlicitih boja. Bih grub ali ovo je samo moje misljenje.
[ ivan79 @ 05.01.2005. 12:48 ] @
Redirekcija nesto zeza, ali zato www.feniks.web1000.com radi normalno.
[ Zero-Cool @ 05.01.2005. 14:23 ] @
odlicna ideja ali ima gresaka:

#1:Sve linkove odradi ako rollover i da budu druge boje slova aktivnog linka
#2:malo je ne realno da na monitoru budu ispisana slova ravno dok je monitor ukrivljen,ne znam kako bi to mogao ispraviti ali izgleda vrlo ne realno
#3:iskljuci vertical scroll u css-u sa overflow:hidden;
#4:i centriraj stranu i po vertikali i po horizontali (postoji na forumu tema gde je objasnjeno ovo centriranje (mislim da je u pitanju javascript) zaboravio sam)

P.S. Svidja mi se pozadina (mislim slika) lepo je odradjena.


Ocena pa necu da budem prestrog ovo je za 9/10 jer ovo sto sam ti predlozio da promenis nije ni obavezno niti strasno osim onoga pod #2

poz.
[ ivan79 @ 06.01.2005. 02:19 ] @
Nadao sam se da ce biti vise kritika, ali sta ces... izgleda da i nije tako lose.

#Zero-Cool#
Hvala za savete, mislim da su svi OK.
Ovo pod #2 je malo problematicno ali jedino mogu da ga resim tako sto cu "ispraviti" monitor u PS, posto je tekst nemoguce prilagoditi monitoru, da ne kazem nakriviti. (Kad nece Muhamed bregu, onda ce breg Muhamedu...).

pozdrav!!!
[ dragancesu @ 06.01.2005. 08:28 ] @
Moram priznati odlicno izgleda. Ono sto mi se ne svidja ovde, a na drugim nasim sajtovima je sto se mesa jezik. Krenes sa Home, About, pa nastavis Usluge, Cene, Kontakt

Mozda da nacrtas tekst na monitoru, ovako deluje malo neprirodno