[ nnn @ 06.01.2005. 18:09 ] @
Cao svima
imam DVD-player samsung dvd-e234, koji mi je povezan skartom na JVC video rekorder,a video na TV, iz razloga sto na starijem toshibinom TVu imam samo antenski ulaz. Sad problem nastaje kod vecine originalnih filmova, kada pustim film cela slika je mrezasta, i stalno menja osvetljenje. U uputstvu sam procitao da je to neka zastita od kopiranja.
Da li postoji neka mogucnost da se to namesti?
[ malimaks @ 06.01.2005. 18:36 ] @
Pozdrav.

To o cemu pricas je zastita dvd-a od kopiranja. Probaj ako vec nisi. Videorekorder neka bude na standby-u (nemoj ga ukljucivati) i pust film. Kod mene je kada sam ukljucio vhs sa standby-a slika postala jako losa.

Pozdrav Maks
[ mrkidivx @ 06.01.2005. 20:40 ] @
Kažem ja ništa bez piraterije ;)
[ nnn @ 08.01.2005. 14:41 ] @
Ne vredi, ada mi je video na standby-u uopste nemam slike.
Neko da li bi moglo da stavim ona N-Pal convertor za sony i njega direktno u antenski ulaz?
[ Picard @ 12.01.2005. 08:39 ] @
Druze, sve dok ti je DVD povezan sa videom nema sanse da resis problem! Ako imas odgovarajuce ulaze i izlaze na uredjajima probaj da ih spojis kontra, odnosno video na DVD, pa DVD na TV! Ako je ovo neizvodljivo, probaj da nadjes neki adapter u koji ces da udzekas i DVD i video pa onda adapter u TV! Po BGD-u se mogu naci svakakvi adapteri, neki bi morao da resi ovu situaciju sigurno!

Pozdrav!