[ igorpet @ 09.01.2005. 19:38 ] @
Nadam se da sam izabrao dobar forum za pomoć.

Imam nekoliko prvih poglavlja knjige - 3ds max 4 Biblija od Kelly L. Murdock- u elektronskom obliku i problem je u tome što nemam fajlove za vežbu koji idu na CD-u uz knjigu u papirnom izdanju.
Pošto bi hteo da isprobam mogućnosti programa kroz vežbu hteo sam da zamolim one koji imaju CD sa vežbama za ovu knjigu da mi pošalju fajlove za prvu vežbu - Kratak vodič: animiranje mlaznog lovca - ako su u mogućnosti.

Nadam se da, zipovani, fajlovi nisu mnogo veliki i da bi mogli biti poslati preko maila. Moj mail je [email protected]. Ako su fajlovi veći možda je bolje da se pošalju iz više delova.

Takođe imam fotokopiranu knjigu - Osnove 3ds max 5 od Teda Boardmana - pretpostavljate, bez CD-a i fajlova za vežbu i molba bi bila ista kao u prvom slučaju. Pošto pretpostavljam da su vežbe za sva poglavlja dosta velike i ne bi mogle da se pošalju mailom da li bi neko to mogao da pošalje poštom ili da li postoji mogućnost da se to skine negde sa neta.

Nadam se da nisam bio preopširan.
Hvala unapred.
[ igorpet @ 20.01.2005. 21:21 ] @
Da li je moguće da oliko maksovaca na forumu nema ovu (ove) knjige?
Poruku je pregledana više od 100 puta (postovao sam na dva foruma) i nema nikakvog odgovora.
Ako treba da se plati nije problem, samo recite koliko, uz razumne cifre lako ćemo se dogovoriti.
Značilo bi mi da dobijem te vežbe, ne znam da li me razumete.
Ako Vi nemate uputite me barem na nečiju adresu ko bi mogo da pomogne.

Hvala
[ mcbane @ 20.01.2005. 22:09 ] @
Da imam rado bih ti poslao al' jedino sto ja imam je CD koji ide uz knjigu Osnovi 3D Studio max 2.5, ili tako nesto, uglavnom staro 3-4 godine (mozda i vise).