[ --SOULMaTe-- @ 25.04.2002. 15:04 ] @
Da li neko nesto zna o nagradama na republickom i saveznom takmicenju iz matematike i sta to znaci za upis za srednju skolu tj. da li se polaze prijemni za srednju skolu ukoliko se osvoji jedna od prve tri nagrade. ?
[ Makojdis @ 25.04.2002. 20:03 ] @
Cinimi se da se racunaju samo prva tri mesta sa saveznog takmicenja
[ RooTeR @ 28.04.2002. 00:54 ] @
Citat:
Makojdis:
Cinimi se da se racunaju samo prva tri mesta sa saveznog takmicenja


eee!! ; wrong
Racunaju se prve tri nagrade sa republickog ( ne polazes prijemni ) ; znam zato sto sam ja treca nagrada
na punktu u Vrbasu .
[ kajla @ 02.05.2002. 14:06 ] @
Citat:
--SOULMaTe--:
Da li neko nesto zna o nagradama na republickom i saveznom takmicenju iz matematike i sta to znaci za upis za srednju skolu tj. da li se polaze prijemni za srednju skolu ukoliko se osvoji jedna od prve tri nagrade. ?

Samo da napomenem da ako imaš neko od prva tri mesta na republičkom i ako se upisuješ u neku gimnaziju to samo znači da ne polažeš prijemni iz mate, ali ako se upisuješ u matematičku gimnaziju to znači da uopšte nemoraš da polažeš prijemni.

poz.

[ RooTeR @ 02.05.2002. 15:43 ] @
Citat:
kajla:

Samo da napomenem da ako imaš neko od prva tri mesta na republičkom i ako se upisuješ u neku gimnaziju to samo znači da ne polažeš prijemni iz mate, ali ako se upisuješ u matematičku gimnaziju to znači da uopšte nemoraš da polažeš prijemni.


Pa da , to sam i rekao. Ne polazes prijemni ( ja sam i mislio na matematicku gimnaziju )