[ madamov @ 10.01.2005. 17:51 ] @
Ako ne posećujete redovno www.mac.co.yu, da ne bi propustili, šaljem informaciju i ovde:

Sutra, 11.01.2005. sa početkom u 18 časova, Pop (YU Epicentar) organizuje gledanje na video bimu keynotea koji će Steve Jobs obaviti na MacWorld EXPO u San Francisku. Kako keynote počinje u 9 časova po Pacifičkom vremenu, to je 18 časova po našem, dodjite jedno desetak minuta ranije.

Postoje informacije da ove godine keynote neće biti direktno prenošen, već odloženo po završetku istog. U tom slučaju će se na video bimu prikazivati sadržaj nekog od sajtova koji će tekstom opisivati šta Jobs najavljuje u tom trenutku, a čim počne snimak keynotea on će se prenositi na video bimu.

[ madamov @ 10.01.2005. 17:55 ] @
Zaboravih, adresa glarije Ozon je Andrićev venac 12, blizu predsedništva Srbije sa jedne strane i turske ambasade sa druge strane. Ako vam nijedan od ova dva objekta nije poznat, onda je najbolje da kažem da se O3on nalazi na 100 metara od Doma inženjera i tehničara.
[ madamov @ 10.01.2005. 23:45 ] @
Upravo sam dobio informaciju sa "višeg" mesta da će webcasta biti u direktnom i u odloženom prenosu, kao i uvek o sada.

Vidimo se sutra, tj. danas, u O3onu. B)

[ MrNo @ 11.01.2005. 13:31 ] @
Ja sam cuo da nece biti direktnog prenosa vec ce se emitovati sa devet sati zakasnjenja. Videcemo za koji sat.
[ madamov @ 11.01.2005. 13:38 ] @
Sinoć sam dobio mail od Popa u kojem ga nadredjeni distributer obaveštava da će biti keynotea uživo. Videćemo za koji sat, kao što si rekao.
[ zi:: @ 11.01.2005. 14:51 ] @
Bas me interesuje u kojoj su meri ovi sa Thinksecret ( http://www.thinksecret.com/ ) pogodili sadrzaj keynotea.

Obicno bude jos iznenadjenja, pored predvidjanja.

Jedva cekam da cujem novosti.
[ zi:: @ 11.01.2005. 19:36 ] @
Well, vecina se vec znala, ali je draz ipak ostala: novi uredjaji su toliko primamljivi ... ko ih ne bi imao.

Ne znam kako je bilo u O3onu, voleo bih cuti utiske. Ja sam pratio skoro online sa macrumors.com ...

sve u svemu, jos jednom svaka cast appleu.

komentari na sve ovo tek predstoje.