[ Milan Aksic @ 26.04.2002. 15:32 ] @
Da li neko zna neku dobru adresu, gde se moze naci veci izbor kniga na CD-u (PDF,HTML... nebitno, sa mogucnoscu narucivanja).
Tematika: computer realted, programiranje itd. ;o)
[ stinger @ 26.04.2002. 16:18 ] @
http://onlinedocs.drenik.net/
[ Milan Aksic @ 26.04.2002. 18:09 ] @
Hvala, ali znam gde bih to da nadjem da skinem (btw to sto je na dreniku vec skoro sve sto me zanima imam ;o) ali mi treba poveca zipovana ;o) kolekcija na CD-u a toliko bas ne mogu da skinem.
[ drdrksa @ 27.04.2002. 01:01 ] @
Citat:
passanger:
Hvala, ali znam gde bih to da nadjem da skinem (btw to sto je na dreniku vec skoro sve sto me zanima imam ;o) ali mi treba poveca zipovana ;o) kolekcija na CD-u a toliko bas ne mogu da skinem.


Imam ja knjiga na cdovima koliko ti dusa zeli samo moras da platis rezanje .....
Sta ces ...........
I sta te posebno zanima ????????
[ MAD-MAX @ 27.04.2002. 01:18 ] @
Idi na

http://knjige.stop.to/

I mozes da narucis oko 38 cd-a sa knjigama za 150 kinti + ptt. Ja imam nekoliko diskova od tamo i vrlo sam zadovoljan :)
[ shiggy @ 27.04.2002. 02:06 ] @
Imam ja knjiga na cdovima koliko ti dusa zeli samo moras da platis rezanje .....
Sta ces ...........
I sta te posebno zanima ????????

ajde postuj spisak ...
[ Milan Aksic @ 27.04.2002. 16:36 ] @
drdrksa, shiggy poslao sam vam mail. Jeste li ga dobili, ili mi dajte pravu adersu ;o)
[ drdrksa @ 27.04.2002. 17:37 ] @
Sacekajte malo da napisem spisak , polako.......
a mail sam dobio passanger ...........
Bice do sutra ......
[ drdrksa @ 27.04.2002. 21:17 ] @
Evo ga spisak ...........

Ali evo jedan savet :

Ja sam malo dalje od BGD-a pa dok ja to tebi narezem,posaljem,dok ti to meni platis prodje mnogo vremena i ode koza na vrljiku.Zato, ako si iz BGD-a odes u NT-Soft (ovo nije reklama) i trazis im sve CD-ove iz serije (Online Library ili Online Books, nisam siguran jer sam ga davno kupio pa mi se omot pohabao) i to lepo kupis odmah a ispasce ti jeftinije nego da ti ja rezem ........
Imaju stalno "sveze" knjige u elektronskom obliku , stvarno cool .....
Razmisli o ovome, mislim da ti je ovo mnogo bolje
A evo ti i delimican spisak mojih knjiga (CD 1)
Uskoro sledi nastavak spiska (kad budem imao vremena)
[ Ivan Tanasic @ 30.04.2002. 22:08 ] @
Citat:
drdrksa:
.Zato, ako si iz BGD-a odes u NT-Soft (ovo nije reklama) i trazis im sve CD-ove iz serije (Online Library ili Online Books, nisam siguran jer sam ga davno kupio pa mi se omot pohabao) i to lepo kupis odmah a ispasce ti jeftinije nego da ti ja rezem ........
Imaju stalno "sveze" knjige u elektronskom obliku , stvarno cool .....
Razmisli o ovome, mislim da ti je ovo mnogo bolje
A evo ti i delimican spisak mojih knjiga (CD 1)
Uskoro sledi nastavak spiska (kad budem imao vremena)



Mmm, da kako da ne

Po mojoj evidenciji oni od sada drze samo dvd filmove i prazne smart buy diskove kao i vecina klubova jer je doso MicroSoft po svoje

inace obratite paznju i na pdf.org.yu ima i tu lepih
[ drdrksa @ 30.04.2002. 22:15 ] @
Pa moze tu nesto da se izmuva ispod "tezge" ako se znaju ljudi ........

A sto se tice Micro$oft-a : no comment

PDF.org.yu je cool samo su knjige mnogo velike za nase mogucnosti .......
[ MAD-MAX @ 30.04.2002. 23:40 ] @
A jel ovi iz NT-Soft-a salju diskove pouzecem jer ne zivim u BG a hteo bi da uzmem neke knjizice :). I gde na netu mogu da pogledam katalog e knjiga koje imaju?
[ drdrksa @ 30.04.2002. 23:53 ] @
Stvarno nemam pojma da li salju pouzecem ..... Ja sam to kupio kad sam bio u BG-u

Za sve informacije www.nt.co.yu
[ ljuban @ 19.05.2002. 19:54 ] @
Ljudi sta se zajebavate. Ako su vam potrebne knjige dzabe idite na:

http://freebooks.by.ru/ ili
http://www.intelinfo.com/free_computer_books.html

i zavrsite posao, ako vam treba nesto bas specificno javite se pa cemo da vidimo

Pozdrav
[ Vertygo @ 30.05.2002. 01:04 ] @
Tesko da ces ista naci u NT softu osim dvd-a :). Ako vam je problem da skidate knjige sa neta lepo narucite od nekoga ko prodaje knjige na cdovima platite cd i ptt troskove i to je to. Ja sam skoro slao jednom tipu neke programe u Sabac i cd je stigao za 1 dan tako da ne traje to bas toliko dugo :).
[ niobin @ 18.05.2003. 01:00 ] @
Ako zelis knjige na nasem jeziku posjeti sajt www.niobinlab.tk
Tu ti pod obrazovanje ima knjiga na nasem jeziku a dosta i na engleskom