[ Andrej Čvoro @ 14.01.2005. 22:49 ] @
Zanima me da li je moguce prebacivati video zapise (direktno sa kasete) sa gore pomenute kamere u kompjuter?Jel to moze preko USB-a?Do sada sam prebacivao samo slike i MPGE-ove a sada hocu i ovo...Ako neko moze da mi objasni i da mi preporuci neki dobar softwer za obradu digitalnih video zapisa bi bih mu jako zahvalan...


Pozdrav,Andrej (pocetnik)
[ vanzemaljac @ 15.01.2005. 10:25 ] @
Pozdrav. Zelio ti samo reci da sam prije dva dana kupio digitalnu Sony cameru DCR 265 i da i ja imam problema sa presnimavanjem sa kasete digital 8 na kompjuter. Instalirao sam Picture package softer koji sam dobio u kompletu i preko USB kabela ali mi nikako ne uspijeva. Sad moram cekati frenda programera da se odobrovolji i da mi dodje pomoci. Najbolje je da i tebi dodje netko tko se u to razumije jer ovako ce ti netko tko se razumije u to tesko pomoci. Pozdrav
[ Portieru @ 15.01.2005. 10:40 ] @
Zašto neko ne stavi kao top temu prebacivanje videa sa kamere na PC, kada toliko osoba to pita?

Odgovor je - ne USB - firewire...
[ vanzemaljac @ 15.01.2005. 11:16 ] @
Mislis da je uz LINK kabel bolje i lakse ili jedino moguce prebacivanje video zapisa?
[ Andrej Čvoro @ 15.01.2005. 15:09 ] @
A gde mogu naci taj firewire ili link kabel? Molim vas,pomozite!!!


Pozdrav
[ Portieru @ 16.01.2005. 07:32 ] @
Uzmite i malo iščitajte postove na ovom forumu, a i dalje mislim da bi moderatori trebalo da postave jednu od tema koje se bave snimanjem kamere na PC kao top tema.
[ Andrej Čvoro @ 16.01.2005. 12:10 ] @
Ok,hvala
[ Andrej Čvoro @ 16.01.2005. 12:49 ] @
i jos nesto...Koja vrsta kabela mi treba za ovu kameru?Video sam da ima vise vrsta (4/6, 6/6...) pa me zanima koji meni odgovara?Kako da proverim da li moja maticna ploca podrzava firewire?I koja je cena tog kabla i (na PP) gde se on moze naci?

Pozdrav
[ Andrej Čvoro @ 16.01.2005. 18:30 ] @
Zar niko nece da mi odgovori na poslednje pitanje?

Pozdrav