[ superbaka @ 16.01.2005. 20:18 ] @
Primetio sam kod sebe, svojih partnerki, a i prijatelji mi potvrdjuju isto, da se cesto za vreme odnosa orbit zvaka raspadne u ustima na komade... sigurni smo da je nismo "izgrickali" vec da je u pitanju nesto drugo... pretpostavljam da se tada luci neka supstanca koja ovo izaziva... jeli neko nesto procitao o ovome ili mozda ima neku drugu ideju zbog cega ovo nastaje?
[ Ivan Dimkovic @ 16.01.2005. 20:23 ] @
:)

http://www.straightdope.com/classics/a2_201

[ superbaka @ 16.01.2005. 20:30 ] @
kad ga pre iskopa leba ti :)))))
[ artichoka @ 16.01.2005. 20:36 ] @
ahm meni se to desavalo x puta u nekim nebitnim situacijama. tipa sedim sa prijateljicom na kafi i odjednom mi se raspadne zvaka. onako bljak. (ne, ne privlaci me drugarica...)
ali nikad za vreme cmakanja ili sexa
a u tim akcijama cesto se desava da zvacem...
[ MAD-MAX @ 16.01.2005. 22:11 ] @
Citat:
artichoka: ...
a u tim akcijama cesto se desava da zvacem...


A sta to? Zvaku???
[ Dark Icarus @ 16.01.2005. 23:59 ] @
Citat:
superbaka: Primetio sam kod sebe, svojih partnerki, a i prijatelji mi potvrdjuju isto, da se cesto za vreme odnosa orbit zvaka raspadne u ustima na komade...
o-keeej... jesam li ja jedini kome je palo na pamet da ispljune žvaku pre seksa? Ljudi, nemojte se šalit', gušili su se i od trivijalnijih razloga... Orbit u ustima tokom seksa je tempirano samougušenje koja čeka da se dogodi... u onoj gužvi to bre landara levo-desno, udara u nepce, beži iz usta... (eeeew... ta slika mi nije trebala)

Citat:
artichoka: ne, ne privlaci me drugarica...
aaaaaw... no fun...
(ta slika mi jeste trebala...)

Anyways, mislim da imam dodatno objašnjenje kojeg se Cecil nije setio. Tokom seksualnog uzbuđenja se aktivira parasimpatikus, koji stimuliše pljuvačne žlezde da luče sekret specifičnog, gušćeg tipa, bogatijeg amilazom i sličnim enzimima nego što je to inače slučaj... siguran sam da u u Orbitovoj "bazi", šta god to bilo pa da oni tako grčevito čuvaju tu tajnu, ima i biljnih sastojaka, što će reći da ovi enzimi imaju šta i da svare... voila. Just my two cents.
[ Nabukodonosor @ 17.01.2005. 00:11 ] @
Citat:
o-keeej... jesam li ja jedini kome je palo na pamet da ispljune žvaku pre seksa? Ljudi, nemojte se šalit', gušili su se i od trivijalnijih razloga... Orbit u ustima tokom seksa je tempirano samougušenje koja čeka da se dogodi...

Bas sam to hteo da kazem. I u sportu se isto preporucuje iz istog razloga, zbog moguceg (vrlo) gusenja.