[ risp73 @ 17.01.2005. 07:43 ] @
Ima li neko šemu monitora Hansol 710P? Ili zna gdje da je tražim?
Kako da podesim poremećene boje?

Način ulaska u Service Menu ???
[ stsung @ 04.02.2005. 16:31 ] @
Pozd.
Za servisni meni: ugasish monitor i drzheci taster "+" ili beshe "-" ponovo ga upalish.
Svako dobro.
[ drdrksa @ 04.02.2005. 16:38 ] @
Stsung, to kod mene nece da radi ... ocu reci ... ne dobija se nista.
[ stsung @ 04.02.2005. 18:56 ] @
Pozd.
Znachi, drzhi se ili taster "+" ili taster "-", ne mogu da se setim tachno koji, i onda se upali monitor (naravno sam rachunar radi). Kad se upali, bice ukljuchen meni za brigthness ili shta je vec funkcija pritisnutog tastera. To je nebitno, izadjesh samo. Udjesh onda u normalan meni, i imacesh dodatne opcije ... npr. u geometriji imacesh mogucnost da gornje i donje uglove chachkash shto pre nisi mogao, u color ima mogucnost da se podeshavaju R G B vrednosti i tako dalje ...
Svako dobro.
[ risp73 @ 28.02.2005. 09:05 ] @
Kod mene ovo ne radi. Za podešavanje boje na raspolaganju ostaju i dalje samo opcije
RB, GB, BB, RG, GG i BG
gdje prvo slovo označava boju (RGB) a drugo:
B - Background Raster
G - Gain
Zelena boja je fiksirana a crvena i plava se mogu podešavati u rasponu 0 - 100. Isuviše kombinacija :-(
[ skywallker_nis @ 07.09.2006. 13:36 ] @
Kod mene na hansolu 710D radi service menu sa tasterom + pri paljenu.

Citat:

Znachi, drzhi se ili taster "+" , i onda se upali monitor (naravno sam rachunar radi). Kad se upali, bice ukljuchen meni za brigthness ili shta je vec funkcija pritisnutog tastera. To je nebitno, izadjesh samo. Udjesh onda u normalan meni, i imacesh dodatne opcije ... npr. u geometriji imacesh mogucnost da gornje i donje uglove chachkash shto pre nisi mogao, u color ima mogucnost da se podeshavaju R G B vrednosti i tako dalje ...
Svako dobro.


Mozda malo kasnim sa komentarom, ali nije na odmet. Meni je koristilo.