[ hakinen @ 19.01.2005. 16:10 ] @
Odneo ja u servis telefon oni odradili test point i sve je lepo radilo kad ja ga donesem kuci a on puni bateriju do kraja i ugasi se, ispraznim ga ja malo pa probam ponovo kad ono opet se ugasi, ja ga odnesem ponovo u servis, i kaze onaj serviser, gazda, " a to ti je los sw koji smo ubacili, sad cemo da ubacimo mi drugi pa zovi za 2 sata" zovnem ja za dva oni kazu opet zovi za dva sata i tako evo vec pocinjem da se zabrinjavam posto su oni veliki strucnjaci!!!! Pa se pitam sta tu moze da bude problem da kazemo ovim serviserima da se ne muce bezveze a i ja da dobijem telefon posto sam bio bez telefona skoro 5 dana!!!! Hvala na pomoci
[ Obrad @ 19.01.2005. 16:29 ] @
Još kad bi napisao koji je telefon u pitanju i zbog čega je odnet u servis...
[ hakinen @ 19.01.2005. 16:39 ] @
A da to sam zaboravio odnesen je u servis zato sto mu je bio prso sw , ono samo zazuju malo zasvetli i ugasi se, a telefon je siemens C60!!!!
[ hakinen @ 19.01.2005. 22:50 ] @
Nije valjda da niko nezna odgovor na ovo pitanje???
[ smileGSM @ 19.01.2005. 23:15 ] @
verovatno dialog
[ badem_sangaj @ 21.01.2005. 21:27 ] @
I ja imam isti problem sa Siemens M55
Posle flash-a u servisu gasi se kada napuni bateriju
kazu da je neki osigurac napona riknuo.
Zar nije smesno!

Ako neko zna odgovor kako ovo da resim neka se javi.
Imam sve verzije flesh-a za m55 ukljucujuci i patch-eve
za verziju software 10 i 11.
delim besplatno ko resi problem
[ hakinen @ 22.01.2005. 15:29 ] @
Pazi ja odneo u servis ponovo telefon i oni skidali sa neta neke fullflasheve i probali, i ustanovili da sa nekom njihovom verzijom 14 radi ok, i ja dosao kuci ukljucio telefon na punjac ono stvarno se ne gasi, a posto mi verzija 14 nikako ne odgovara jel nema podrzku za wav melodije i nemam automatsko zakljucavanje tastature ja flesujem sa verijom 25 koju sam skinuo pre pola godine i koja je do tada ( dok se nije telefon ugasio) radila ok!!! i stavi ponovo telefon na punjac i ono ne gasi se!!!! Tako da mozda su bili u pravu da telefonu nista nije falilo nego samo da mu nije odgovarala verzija softvera!!!! pozdrav
[ smileGSM @ 24.01.2005. 00:22 ] @
proveri imei...mozda je pao SWUP pcb-a:)
[ knezmarko @ 31.01.2005. 09:34 ] @
I ja imam isti problem sa C55. To je ustvari A55 koji je flesovan na C55 SW24, ali posle tog flesovanja baterija traje dan krace,a kad se napuni telefon se ugasi. Nije to neki problem s kojim ne moze da se zivi, ali nekako nervira. Ajde neka neko odvoji par minuta vremena, pa nama nesrecnicima objasni kako da resimo ovaj problem.
[ hakinen @ 31.01.2005. 19:52 ] @
izgleda da nevalja verzija sw-a koji ti je sada u telefonu i ja sam mislio da je hardverski problem ali nije, ovi u servisu su probali vise verzija sw-a i nasli kao sw14 za siemens c60 sa kojim je radilo i punjenje baterije a sa ostalim verzijama nije hteo da puni bateriju i ja sam imao kuci sw25 koji je do crkavanje telefona radio odlicno i ja ubacim njega i ono stvarno radi puni bateriju i sve ostalo.
Dakle da rezimiram probaj da nadjes neku drugu verziju sw-a i da je ubacis u tel pa ako nece onda moras da nosis u servis da provere sta mu fali!!!!
[ badem_sangaj @ 31.01.2005. 22:28 ] @
Ja sam ubacio originalni MAP baterije koji sam slucajno
snimio pre nosenja u servis i telefon se vise ne gasi,a
i baterija mi traje mnogo duze(4 dana).
MAP sam ubacio sa Freiom.

P.S.
Dali je neko probao verziju sa 4.14MB memorije M55?
Ja jesam i imam problem tj. nemam slicice u telefonu
sve radi ali nemam tekst i slicice.
Ubacio sam ih sa PICPAC-om ali nista,ako neko zna neka se javi.