[ kanja_pavel @ 19.01.2005. 21:48 ] @
Dakle problem je sledeci - u pitanju je obican mis (nije opticki) koristim ga vec vise od godinu dana i nije pravio probleme do sada, ali... sada ponekad kao da je "poludeo" :)
U jednom trenutku se zaglavi u horizontalnoj liniji, znaci pomera se samo levo-desno. Mogu ga do mile volje pomerati gore ili dole al nece i nece. A posle opet radi ko nov???
Inace ovaj problem mi se vec jednom javio pa sam ga resio al ne znam ni ja kako. Mislim da sam otklonio nekoliko virusa i iskljucio neke programe iz star-up sekcije. Medjutim sad sam to isto probao al ne pomaze. Vazno je da napomenem da sam probao i drugi mis a rezultat je ostao isti, pa mislim da je problem software-ske prirode.
Da li je mozda neko imao ovakav problem i kako ga je resio? Ako se bas niko nije s ovim problemom susreo, please napisite mi neki savet.
[ smfilip @ 19.01.2005. 21:55 ] @
baci ga
[ kanja_pavel @ 19.01.2005. 22:14 ] @
Ali nije problem u misu, kao sto sam i reko probao sam i drugi a nista se nije promenilo.
Pozdrav
[ cognjen @ 20.01.2005. 09:28 ] @
Reinstaliraj WIN to uvijek pali, a ako tone pomogne onda je problem HW prirode
[ kanja_pavel @ 20.01.2005. 13:26 ] @
Hvala.
Probacu da reinsall-iram win ako to ne pomogne moracu da formatiram disk :)
[ cicika @ 20.01.2005. 14:08 ] @
Moguće da ti je otišao PS/2 port. Probaj prvo da reistaliraš drajvere za miša, onda probaj sa nekim USB mišem, i probaj tog miša na nekom drugom kompu na kom sve radi normalno, tj. sa ispravnim PS/2 portom. Naravno, otvori miša i dobro ga očisti.

Tek onda reinstaliraj Win, mada sam sigurna da nema veze sa tim.
[ djordje @ 20.01.2005. 14:22 ] @
Citat:
Probacu da reinsall-iram win ako to ne pomogne moracu da formatiram disk


Jedan savet: pre nego sto reinstaliras win, formatiraj disk.
[ Milos Stojanovic @ 20.01.2005. 17:49 ] @
:)
Zašto sve volite da rešavate reinstalacijom Windowsa nije mi jasno.
Dakle ako su se dva miša identično ponašala, mala je verovatnoća da je otišao konektor na mišu ili kabl, na šta bih inače posumnjao.

Jesi pogledao da nije možda fizički oštećen PS/2 port (da su neki pinovi iskrivljeni, polomljeni, savijeni, šta već)?
[ kanja_pavel @ 20.01.2005. 21:23 ] @
Evo reinstall-irao sam driver i od tada jedno pet sati radi normalno.
Videcemo dal ce tako i nastaviti. Valjda hoce.
Hvala za sada.
Javicu vam ako bude opet "pomahnitao".