[ Andrej Čvoro @ 21.01.2005. 21:37 ] @
Mrzelo me da pretrazujem onolike teme vezane za ADSL,pa mi molim vas nemojte zameriti ako je o ovome bilo reci.Pre par sati dobio sam (nakon mesec dana cekanja) mail od sezam pro-a koji je u stvari odogovor na moj zahtev za uvodjenje ADSL-a.E sad mi oni rekli da im samo jos posaljem paket koji hocu...Ja sam razmotrio sve detalje i odlucio bih se za home paket od 256kb/s.E sad mi je ostao jedan nerazresen detalj : Ja imam otvorene naloge kod euneta i drenik-neta i zanima me da li cu sa ovim sezam-pro ovim paketom moci da preuzimam postu sa ova dva provajdera?To mi je jako bitno,tako da ako moze,odmah cu im poslati mail sa zahtevom za uvodjenje,a ako ne - onda odustajem od svega.Nije ni dial-up toliko los posle svega.Please odogvor!!!

Pozdrav
[ legend @ 21.01.2005. 22:12 ] @
neces moci!

jednostavno obavesti kontakte o promeni adrese kada ti uvedu adsl i dodele korisnicko ime....
[ Deda_Mraz @ 21.01.2005. 22:44 ] @
Kao što @legend kaže ne može to da se izvede.
Jednostavno ako uzmeš ADSL kod Sezama, onda ne možeš da se nakačiš isto preko ADSL-a preko (recimo) BeotelNet-a.

A recimo, možda bi mogao da preusmeriš svoju poštu na ovaj novi mejl, što bi dobio od Sezama prilikom uvodjenja ADSL priključka.

A i u najgorem slučaju lepo uzmeš neki mejl bomber, ukucaš sve mejl adrese iz svog kontakta, sročiš neki mejl u kome se navodi da si promenio mejl itd itd Podesiš da ti šalje 2-3 puta nedeljno jedan-te-isti e-mail na sve tvoje kontakte, i tako će ti ljudi biti upoznati da si promenio mejl i kraj problema. Mnoge veće kompanije kojima stiže hiljade mejlova dnevno su primorane da menjaju adrese, pa im se nije desilo ništa strašno.
[ ATZIKA @ 21.01.2005. 23:34 ] @
Mozes i da koristis ADSL, a kad ti treba samo za mail udjes preko modema i skines mail.
[ anon21796 @ 30.01.2005. 10:03 ] @
Jedno pitance!!

Da li sezampro omogucava p2p ili ne, posto znam da kod nekih to nije omoguceno !!!
I da li ce da me prikace posto sam u Nisu !!
[ tdjokic @ 30.01.2005. 15:36 ] @
Citat:
andrej:To mi je jako bitno,tako da ako moze,odmah cu im poslati mail sa zahtevom za uvodjenje,a ako ne - onda odustajem od svega.


OFF TOPIC ali mozda i pomogne
Jeste da web mail ima svojih mana, ali resava i neke probleme. A ovo je jedan takav. Vec par godina koristim Yahoo i vise se ne maltretiram sa podesavanjem mejl programa prilikom isprobavanja nekih Linux distribucija ili ako slucajno jedan provajder ne radi pa moram Internetu da pristupim sa drugog.
[ djalf @ 31.01.2005. 00:28 ] @
Ili jos bolje GMAIL, imas 1gb prostora i nema reklama! Samo neko mora da ti posalje Invite ko vec ima nalog na Gmail-u!
[ suca @ 31.01.2005. 01:25 ] @
...ili jos bolje gawab.com. Ima web mail, a sto je najvaznije i pop3 !
[ Andrej Čvoro @ 31.01.2005. 11:00 ] @
Ma imam ja nalog kog google maila,samo sto ovu drenik adresu koristim mnogo duze...


Pozdrav
[ Zoran Milovanovic @ 01.02.2005. 01:47 ] @
DA DA