[ antidot @ 24.01.2005. 07:56 ] @
Pozdrav,

malo pretražih forum, na neka pitanja nađoh odgovore ali imam još dosta toga nerazrešenog.

Naime, uskoro krećem sa sajtom koji će nuditi izradu flash i klasičnih banera, ecardova i flash animacija.
Koliko sam skapirao, potrebno mi je da otvorim account kod recimo iKoboa, da imam račun u nekoj banci ovde, i da imam neku od kreditnih kartica sa kojima se može plaćati putem interneta (zbog npr. skidanja limita sa iKoboa).

Mene interesuje, kakav mi račun treba, takođe da li sam u pravu što se tiče kartice, ili mi je potrebna klasična visa kartica?
Da li ja kao fizičko lice mogu da ovo uopšte da izvedem?
Planirani mesečni prihod verovatno ne bi prelazio $300, a verovatno bi bio i niži.
Takođe interesuje me, dok ne dobijem iKobo karticu, novac bih podizao u svojoj banci? Nakon koliko vremena uplata leže (mada mi se čini da sam pročitao da ikobo maksimalno za 3-5 dana procesira podatke, znači da bi mi tada uplata legla?)

Znači ukratko, ako bi neko mogao da objasni šta je sve potrebno za ostvarenje ovako nečega, i kako to najbolje izvesti. Ili da me uputi linkovima ka već napisanim objašnjenjima.

Ne zamerite na početničkim pitanjima.

Sve najbolje,
Vuk.