[ bukovski @ 24.01.2005. 23:45 ] @
izbacuje gresku u nekoj liniji a sve sam deset puta pregledao i sve je namesteno po uputstvu sa www.phpbbhacks.com sajta a ne radi ?
kao pomoc uploadovao sam index.php koji zeza da pomogne u utvrdjivanju problema. a evo i linka odakle sam skinuo taj hack http://www.phpbbhacks.com/download/3775
[ bukovski @ 27.01.2005. 21:35 ] @
ok to reseno ali me sada zeza i nikako vec 3 dana da resim sledeci problem sa albumom na forumu

greska koju izbacuje je :
Could not get last pic information

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'c.comment_cat_id' in 'on clause'

SELECT p.pic_id, p.pic_title, p.pic_user_id, p.pic_username, p.pic_time, p.pic_cat_id, u.user_id, u.username, COUNT(c.comment_id) AS comment_count FROM phpbb_album AS p LEFT JOIN phpbb_album_comment AS c ON p.pic_cat_id = c.comment_cat_id LEFT JOIN phpbb_users AS u ON p.pic_user_id = u.user_id WHERE p.pic_cat_id IN (1) GROUP BY p.pic_time ORDER BY p.pic_time DESC LIMIT 1

Line : 603
File : /data/members/free/tripod/uk/r/o/s/rosuljawifi/htdocs/album_mod/album_hierarchy_functions.php


ako neko ima ideju neka kaze sve sam pokusao sto sam mogao !
[ Mister Big Time @ 03.02.2005. 03:00 ] @
Ocigledno nisi lepo instalirao taj mod/hack. Pobrisi pa ponovo ga instaliraj.

A posto vidim da koristis budjavi free hosting, onda je moguce da je i tu problem, svojevemeno phpBB i slicne web aplikacije uopste nisu radili na free hostovima zbog njihovih server podesavanja i ogranicenja.
[ SBD @ 12.02.2005. 00:59 ] @
Bukovski, tebe bas vole ti problemi ccc :)