[ DzoA @ 25.01.2005. 00:13 ] @
Imajte u vidu da ne znam PHP ali kako vam se cini ovo? Sta menjati, ma znate vec...
Znam da ce neko reci menjaj sve :)
[ Zikka @ 25.01.2005. 00:37 ] @
Dopada mi se. Nastavi slobodno dalje.
[ ivan79 @ 25.01.2005. 01:15 ] @
Sto se tice sadrzaja sajta, svidja mi se...
A sto se tice vizuelnog izgleda, mozda da promenis boju... mislim da bi lepse stajala neka nezna nijansa plave.
A, da... mislim da treba da poradis na header-u...ne svidja mi se to sto je scroll tekst na vrhu.
Nadam se da nije prestrogo...ovo je moje misljenje... Videcemo sta ce drugi da kazu.
Poz.
[ cicika @ 25.01.2005. 01:31 ] @
Promeni font u navigaciji, Times New Roman je katastrofa u poredjenju sa fontom na sredini strane, charset stavi da bude UTF-8 (Unicode) jer ovako u zavisnosti od encodinga koji je posetiocu u browseru dobijaju se ili akcentovana slova "e" ili gomile znakova pitanja.
Recimo, baner koji si uradio za sajt (za svoj sajt) izgleda super ali se ostatak sajta u njega ne uklapa (mislim na boju), mada je sam odabir boje OK, vrlo je prijatna.

Ne mogu ništa da tu kažem za brzinu otvaranja sajta, upload-ovala sam nešto na net pa mi se zagušila konekcija (dial up). Slike su dobro optimizovane (i to sam pogledala).

Frejmovi su malčice zastareli. Ne znam u čemu si radio sajt, da li u nekom od WYSIWYG editora ili si čeprkao po kodu ali bi možda bolje bilo da se kompletno pozicioniranje radi preko CSSa.

U suštini, nije loše, mada bi značajno moglo da se unapredi.
Eksperimentiši!

P.S. Dobre su panoramske slike Čačka! Sa posebnim osvrtom na soliter na uglu Nemanjine i Svetozara Markovića
[ Emzee @ 25.01.2005. 10:40 ] @
Solidno je, ali cinimi se da moze i bolje, malo "opustenije"
[ VRKY @ 25.01.2005. 12:57 ] @
Meni nije baš nešto, boje mi se nesviđaju. A ni raspored mi baš nije nešto. Zamjeni SCROLLING=auto s SCROLLING=yes
[ DzoA @ 13.02.2005. 14:51 ] @
E ljudi recite mi sto se tice charset-a sta tacno da ukucam kako mi se nebi pojavljivali oni znakovi u vicevima.
Znaci charset=????
[ Radovan__III @ 13.02.2005. 17:05 ] @
utf-8
[ DzoA @ 13.02.2005. 18:30 ] @
Nece da valja, kad ubacim utf-8 umesto simbola prikazuje mi kvadratice, a ovako makar i vidim neke simbole kako treba. Sta bih mogao da stavim?
Ajde pa da probam...
[ Free_Sex @ 15.02.2005. 00:04 ] @
Znaci ubacis to charset, pa onda moras ili da ponovo prekucas takva slova (ova nasa) ili ako radis u dreamwheaveru imas opciju koja to automatski radi.

A inace meni se pojavio skrol za levo desno, sto je prakticno bezveze, jer ne treba
da se skroluje.

Onda stvarno skloni onaj skrolujuci tekst. Stvarno je bezveze ...

I uopste skloni frejmove, to se ne koristi skoro uopste, odnosno barem ne za ovakve stvari gde sve lepo mozes da uklopis u jedan "prozor" ...

Jos da co.sr ne izbacuje popupove na exit-u ...

[ DzoA @ 15.02.2005. 00:27 ] @
A gde ti se tacno pojavio skrol?
Na ovim "vic dana" ili?
Ma ja sam ubacio charset kako mi je receno ali problem je sto ja ne mogu da prekucam tekst jer je to skripta...
Cuo sam na dosta mesta da su frejmovi nepozeljni a bas bih voleo da mi neko kaze zasto?
Ne bih mogao nista bez frejmova jer kad bih menjao meni ili bilo sta morao bih svaki html posebno da menjam... za sta sigurno nisam dovoljno dokon ni lud.
Pa bih mogao da progutam kritiku zbog frejmova ali me interesuje u cemu je njihova mana?
A sto se tice domena co.sr imas i www.opusteno.tk pa ces imati popup na pocetku :(
To je cena kad hocu dzabe :)
[ Ni ten ichi ryu @ 15.02.2005. 00:44 ] @
poslednji put kad sam se ulogovao na dot.tk baner je mogao da se ukine. Stave ti ga po default-u zato što većina ljudi i ne pomisli da pogleda malo okolo.
[ DzoA @ 20.09.2005. 18:57 ] @
Evo upravo sam ukinuo popup na TK.
Postavio sam i novi forum mada namam potrebu za hvaljenjem dizajna posto sam skinuo temu ali mi ipak recite kako vam se svidja
http://www.opustenforum.tk