[ dmx2java @ 25.01.2005. 15:41 ] @
Za 2 sata pretrage neta vrlo malo stvari sam uspeo da saznam o ovim uredjaima.
Ono sto sam uspeo da shvatim da su to dve totalno razlicite stvari. Ono sto meni treba je uredjaj koji bi citao word .doc fajlove i u sebi imao digitron. Moze li mi neko preporuciti, ili uputi gde da trazim ovako nesto. Naravno najekonomicnija varijanta.

Hvala unapred!
[ moscow @ 18.02.2005. 20:42 ] @
Ja korostim Pocket već godinu i jače i mogu ti reći da ako želiš čitati Word fajlove i koristiti digitron, a i mnogo mnogo više, onda je to prava stvar za tebe!!!! Pored svog programa za rad sa Word-om moguce je instalirati i niz drugih programa koji podrzavaju format Pc-ja, a ne samo Pocket Word!
Kako sam van Srbije ne mogu ti baš reći ništa o cijenama, ali ako tražiš dobru i pouzdanu mašinu, onda je to Pocket Pc iPAQ 2210 HP! Koristio sam ga ranije i na svim forumima je na vrhu po popularnosti!
Sada koristim FujitsuSiemens LOOX 720...

Sve najbolje!

Nikola
[ FlashGrounder @ 18.03.2005. 17:52 ] @
vidim ovaj asus a620 pocket pc i nasao sam za 250e, pa me interesuje da li neko ima iskustva sa tim i na ovom sajtu http://www.pocketpccentral.net/asus_a620.htm
pise da ima integrisan 802.11b ali na svim ostalim sajtovima to se ne pominje pa ako neko poseduje ovo cudo neka napise par reci o njemu