[ 5h0ck @ 26.01.2005. 14:56 ] @
Dobro, mozda naslov i ne govori bas mnogo o ovome sta me zanima, ali barem nisam stavio naslov: "Joj, ne znam sta da radim"

Elem, zanima me da li ja mogu da iskoristim to sto moj ujak ima firmu, pa da otvorim preko njega sajt .co.yu (jer je jeftiniji), ali ne i da stavim sadrzaj koji ce reklamirati njegovu firmu (jer ga to ne zanima), vec za neke svoje potrebe? (npr. veci i bolji forum od ES-a )

Mislim, znam ja da mogu, nego da li smem?! Plasim se da li ce mi jednog dana zakucati neki ljudi na vratima, i tako to... ?
[ Java Beograd @ 26.01.2005. 15:11 ] @
Ko da ti zakuca na vrata ? I šta bi ti rekao ? Šta se koga tiče kako tvoj ujak veliča svoju firmu na internetu.
[ spartak @ 26.01.2005. 15:16 ] @
Nije bitno... Hint: www.sistem.co.yu
[ Slobodan Miskovic @ 26.01.2005. 15:25 ] @
Koliko znam to je moglo pre, sada moras da imas naziv firme u naslovu domena... Naravno sadrzaj je tvoja stvar...
[ Java Beograd @ 26.01.2005. 15:29 ] @
Ili recimo: http://www.quake3arena.co.yu
[ dragancesu @ 26.01.2005. 16:52 ] @

Citat:
Koliko znam to je moglo pre, sada moras da imas naziv firme u naslovu domena... Naravno sadrzaj je tvoja stvar...


Iza domena co.yu po pravilu mora da stoji neka firma. A sta ce biti sadrzaj to je manje bitno. Ne verujem da ce ti neko zakucati na vrata. Ali kako ce se zvati domen mozda bude interesantno. Ako izaberes neko poznato ime mozda ti jednog dana kazu da to ne smes, ili imas srece pa ti plate domen.

Detalje pogledaj na www.nic.yu

[ marcony86 @ 26.01.2005. 17:57 ] @
Citat:
STELLANOVA: Koliko znam to je moglo pre, sada moras da imas naziv firme u naslovu domena... Naravno sadrzaj je tvoja stvar...


Od kada to? Na nic.yu nema nista (istina, i pravilnik im je azuran - 20.04.2000. )
[ fullmonty @ 26.01.2005. 19:05 ] @
Ma uzmi lepo... 30 evra (registruj domen za 10
i za 20 evra hosting i superiska :)

--
Best regards,
Vlajkoni mailto:[email protected]
[ Mister Big Time @ 05.02.2005. 06:49 ] @
Citat:
STELLANOVA: Koliko znam to je moglo pre, sada moras da imas naziv firme u naslovu domena... Naravno sadrzaj je tvoja stvar...


Odakle ti to? Po tome bi trebalo da zatvore 88% domacih sajtova, ako bi se takav pravilnik primenjivao retroaktivno.