[ Upitnik? @ 27.01.2005. 17:38 ] @
Pozdrav svima!

Zamolio bih vas za upute na koji način mogu default images na phpbb forumu za logo, novi odgovor, zatvorenu temu, nove postove itd... zamijeniti sa svojim, stiliziranim ikonama?

Imam phpbb forum na svojim stranicama kojeg mi je postavio sam pružatelj hostinga, no oni ne pružaju pomoć i kod ovakvih, sitnih detalja.

Forum je u administracijskom panelu u folderu "forum", no ja sam potpuna neznalica što se tiče php-a općenito.

Dakle, primjer: postoji ikona/sličica koja se nalazi u

forum/templates/subSilver/images/logo_phpBB.gif

...Kako ovaj "logo_phpBB.gif" zamijeniti sa svojom sličicom?

Problem je i u tome što se svi ti fajlovi koji pripadaju folderu "forum" ne daju editirati (osim onih koji imaju html, htm ili php ekstenziju), pa pretpostavljam da je prvi korak da bi se određeni fajl moglo editirati, preimenovati ga u nešto drugo...ali što i kako?

Hvala na odgovorima.

[ flylord @ 31.01.2005. 23:55 ] @
Kako to mislis ne daju se editovati? Ne razumem te. Nemas dozvole za tako nesto? Jesi li to gledao na Linux serveru?
[ cozi @ 01.02.2005. 00:03 ] @
edituj offline logo_phpBB.gif i uploaduj istu pod istim nazivom u isti folder. isto ucini za svaku slicicu (image)
[ MileG @ 01.02.2005. 19:40 ] @
Sto se slicica tice, ako sam te dobro razumio sta ti treba... to mozes da skines ovde http://www.phpbb.com/downloads.php imas ih na raznim jezicima.
[ Lightman @ 01.02.2005. 23:26 ] @
A i da se ne ponavljamo mnogo, na www.phpbb-design.com imas puno "dizajnerskih" stvarcica za phpBB forume.