[ ScHwAbA @ 06.05.2002. 09:54 ] @
Cao svima,

Imam jednu masinu NT4, na kojoj hocu da mi bude MS. Proxy 2.o, imam 6 manjih mreza i u svakoj od tih manjih mreza takodje imam po jedan MS Proxy koji komunicira sa glavnim proxijem na NT4 masini, sad ako se pitate zasto se nepovezujem direktno na glavni proxi, epa tako mora da bude, to mi je jedan od zadataka na faksu. Uglavnom sad sve adrese proxija iz malih mrezica, sam stavio u Local Access Table (LAT) na glavnom proxiju (NT4). Masine mogu da se pinguju ali nikako ne komuniciraju kako treba. (pinguju se svi proxy bez problema). E pazi sad ovo, IIS.... instalirao samga naravno jer mi treba za MS Proxy jer na svakom od tih malih LAN-ova (mreza) treba da imam mali INTRANET web page koji moze da se pristupi sa ostalih LAN-ova u networku. Jos jednom samo konekcija na Internet je samo na glavnom proxiju (NT4), i sad svaki WORKSTATION u SVAKOM LAN-u (mrezi) mora da ima pristup INTERNETU i plus WEB STRANICI svakog malog LAN-a.!!!! Problem je sto mi ovo nikako ne funkcionise, kad se prikacim samo na glavni proxy mogu da picim na net sa svake masine, ali kad idem kroz svoj proxy, koji je povezan na glavni proxy neide i neide...

STA DA RADIM?

Ako treba jos nekih odgovora pitajte!!!

PUNO HVALA>>>
[ B o j a n @ 06.05.2002. 16:07 ] @
Citat:
ScHwAbA:
E pazi sad ovo, IIS....

E sad pazi ovo, da li si namestio parent cache-ove na tim malim proxy-ima ?
Btw, zar vas ne bi trebalo da uce to u skolama, ili barem da si prosvrljao kroz microsoft.com
[ Mihailo @ 07.05.2002. 04:06 ] @
Mislim da te nisam razumeo. Svaki komp ide na web preko 2 proxyja??
Da li je u pitanju proxy array (CARP) ili kako to radi?