[ dakipro @ 30.01.2005. 03:36 ] @
Nisam siguran da li posem u pravom topicu, Sorry.
Zna li neko neku avanturicu za nokiu 3660 (symbian ili java), ali da je avanturica tipa Secret Of Monkey Island ili Black Mirror (naravno, ne tako zahtevnu), a ne tipa Mario Adventure, a ono platforma . probao sam 30-ak igara sa "Adventure", ali sve su Mario tipa (platforme...)
Hvala.

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 29.03.2005. u 23:59 GMT+1]
[ Nikola Denić @ 30.01.2005. 04:54 ] @
rain man 3 :)

java
[ psihodel @ 14.03.2005. 15:00 ] @
Sjajna avantura za S60 - Journey 2.


[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 17.03.2005. u 01:25 GMT+1]
[ dakipro @ 29.03.2005. 09:12 ] @
Li! Kakav trip! Ova igrica nije normalna! Psihodel, brate, dodjem ti pivo! Najveci trip u igri je to sto je povezana sa real life lokacijama! Npr. Kad pokrenem igru kod kuce (real life), radnja igre se odvija u kancelariji (virtual life), onda mi igra kaze da odem u kafic (virtual) i ja moram u real life da promenim lokaciju, kako bi i u igrici promenio lokaciju. Ja otiso na poso (real) i pokrenuo igru, kad ono u igri sam u kaficu (virtual). I sad moram da se vratim kuci (real), da bih igrao u kancelariji (virtual)!
Kakav TRIP!!!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.03.2005. 22:39 ] @
Naleteo sam davno na sajt tog lika, ali nikad nisam stigao da je isprobam :)

Zanimljivo je da je sve počeko kao projekat na faxu :)
[ Too furious @ 01.04.2005. 13:19 ] @
Od avantura istakao bih Legacy koja je stvarno odlicna. Igrica je uradjena po igledu na PC igrice u kojima imate 4 junaka koje vodite kroz svetove i izvrsavate razne zadatke. Naravno tokom igrice mozete da birate koje cete karaktere prikljuciti grupi, a koje cete diskljuciti. U nekim situacijama morate da mozgate, igrica je prilicno dugu. Sve u svemu - ako volite ovakve igrice obavezno je isprobajte.