[ vrdoljak @ 31.01.2005. 01:03 ] @
Da li neko zna neki strani "sajt" za kupovinu hardvera koji moze da salje stvari u nasu zemlju ili ako ima mogucnost da nabavi kuciste Coolermaster CM Stacker, jer ne mogu nigde da ga nadjem kod nas.
[ koja @ 02.02.2005. 11:12 ] @
Mislim da mozes doci do toga sto ti treba jedino preko sajta www.e-ducan.com . Oni narucuju stvari sa stranih sajtova i donose u Srbiju (ovo nije reklama, oni nemaju konkurenciju). Na sajtu imas uputstva.
[ lancia88 @ 02.02.2005. 12:10 ] @
Pozdrav,

tacno, pogledao sam sajt i ovo zaista nema potrebe pod reklamu svrstavati samo uz napomenu da se sve radi na vlastitu odgovornost, tako je uvek kod internet narucivanja.
[ koja @ 02.02.2005. 16:31 ] @
Pogledao sam kod ovlašćenog distributera firme Cooler Master, imaju to kućište u ponudi, ali nemaju na stanju (ima ga u cenovniku što znači da ga je bilo jedno vreme).
Ne znam da li si upoznat, ali to kućište se prodaje bez napajanja, takođe dobijaš garanciju od 2 godine.
Sve jedno, ako ti treba informacija gde možeš to da potražiš u Srbiji, bači mi privatnu poruku pa da ti dam link.
[ Carnivore @ 02.02.2005. 20:21 ] @
Svaka cast na izboru. I ja sam razmisljao da ga kupim, ali s obzirom da imam vodeno hladjenje, odluka je pala na Lian Li PC6277. (Jos samo da skupim novac )

By the way, koja je cijena tog kucista? Ovdje gdje ja zivim moze da se nadje za 160 eura.