[ milirad @ 31.01.2005. 20:53 ] @
Fire fox browser mi se svideo jer je brži od IE a ima i drugih prednosti. Prethodno sam koristio verziju 0.9.3 i sve je bilo uredu, dok nisam “skinuo” zadnju verziju. Pre instaliranja nove verzije nisam deinstalirao prethodnu, misleći da će to biti upgrade. Tako da sam u jednom momentu imao instalirane obe verzije i od tada počinju problemi. Kada sam pokrenuo program nisam mogao da pristupim ni jednom sajtu. Deinstalirao sam prvo staru verziju (0.9.3) a zatim i novu (1.0) pa ponovo instalirao novu ali bez ikakvog efekta. Inače imam kablovski internet i pri tome IE radi normalno. Pregledao sam sva moguća podešavanja ali ja nisam pronašao grešku.

Ako neko zna odgovor, molim vas pomozite!
[ m4rk0 @ 31.01.2005. 21:51 ] @
Ponovo uninstaliraj sve verzije Firefox-a koje imas i ocisti njihove tragove u registriu. Nakon toga instaliraj novu verziju i to je to.
[ BytEfLUSh @ 31.01.2005. 22:36 ] @
Obriši i profile u Documents And Settings\(Username)\Application Data\Mozilla.
[ milirad @ 01.02.2005. 20:13 ] @
Ej momci hvala na pomoći, ali kasnije mi je palo na pamet da proverim podešavanja u firewall-u. Ustvari tu je i bilo rešenje problema! Pristup internetu mi je blokirao Kaspersky Anti-Hacker.

Eto, obzirom da prvi put koristim ovakvu vrstu pomoći, nadam se da ispravno postavljam pitanja ili Vam odgovaram. A valjda će nekome i ovaj odgovor pomoći.

Nego da li vi to postavljate komentare i nekakve linkove ispod vaših poruka, ili je sajt tako postavljen da ih sam generiše?
[ Marenović Slaviša @ 02.02.2005. 00:22 ] @
A sta kad imate samo jednu verziju ff i ona vas naprasno izda???

Naime, slucaj je skoro isti: Ne koristim firewal, tako da se u tome razlikujemo, KAV kaze da je sve ok, ali ff nece na net.
Nije cekirano work offline, ali evo iz IE-a sam nekako i pristupio netu.

Doduse jeste mi provajder VERAT ali .... kako to da IE otvara strane, a FF ne????

[ ironman @ 02.02.2005. 13:34 ] @
DA li si podesio proxy na Tools>Options>General>Connection Settings
[ Marenović Slaviša @ 02.02.2005. 17:34 ] @
Ne, koristim opciju direct conection to internet.
Gresim li?
[ Marenović Slaviša @ 02.02.2005. 22:00 ] @
Ma virus momci, samo ga ne mogu naci, a kaspersky se ne da apdejtovati.

Virus, samo koji, kad ga sadasnje definicije, od pre neki dan ne nalaze???

[ gtomlja @ 04.02.2005. 08:44 ] @
Probaj Ad-Awareom od Lavasofta,besplatan i dobar, instaliraj, skini najniovije definicije i pobriši sve što nadje.
Pozdrav!
[ Marenović Slaviša @ 04.02.2005. 13:23 ] @
Ni ad-aware ni kav nisu nasli nista.
Kao sto vidis, format celog diska, i evo mene opet.....