[ Fuzz @ 01.02.2005. 14:52 ] @
Pokušavam da nađem Ipod već godinu dana,ali mi ne polazi za rukom-kao veliki su redovi čekanja na isporuke iz USA. Ima li neko ideju gde bi se mogao kupiti(novi Ipod naravno)?
[ NLO @ 01.02.2005. 16:59 ] @

http://www.pcberza.co.yu/asp/p...sp?group=010&producer=0472
[ svarog84 @ 03.02.2005. 12:39 ] @
Bolje razmisli o iriver h3xx seriji, za iste pare dobijas mnooogo bolji plejer. Pronadji moj post o ovim plejerima za detaljnije informacije
[ milan1201 @ 09.02.2005. 00:21 ] @
Imas ga u nekim "storovima" u be geu ali je preskup.

"Kopaj" malo po netu, siguran sam da ces ga naci za menje love
nego u prodavnicama koje nisu specijalizovane samo za tehniku.

Poz
[ anon21796 @ 10.02.2005. 19:48 ] @
Skupi su mnogo !!!
[ newkid @ 11.02.2005. 11:53 ] @
A sad jedan glas za iPod. Kupi ga!

Ima jeftinijih, ima ih sa većim kapacitetom (valjda), ali veruj mi na reč, nijedan plejer nije toliko udoban kao iPod. Tu mislim na lakoću korišćenja, na integrisanost sa iTunes programom, na ClickWheel...

Jednom kad se navučeš, gotovo :-)

E sad znam da će odmah da mi brišu post ako napišem ime firme... ali u Bgd-u ima dva prodavca Apple opreme i vidim i da je jedna naša "velika" firma takođe počela da prodaje opremu... Što se tiče cene kod nas, ista je kao i u ostatku Evrope (provereno!), tako da mislim da nema mnogo smisla maltretirati se preko. Osim ako nemaš nekoga u US, jer to je već druga priča...

Ma snaćićeš se sigurno!

Pozdrav,
Miroslav

@NSAA55
Nisam znao da je MK počeo da prodaje i Apple opremu!? Lepo, lepo! A šta je sa nekim izdanjima o Mac platformi? Ima li nečega u planu? Imate toliko izbora kad je u pitanju IDG...
[ Mister Big Time @ 12.02.2005. 21:26 ] @
Ah taj IPOD.... pravljen za glupe amere pa je mnogo popularan :)
[ lancia88 @ 12.02.2005. 23:06 ] @
POzdrav,

obzirom da tema prosto mami da se napisu konkretna mesta za kupovinu a ja ne zelim non-stop dezurati zbog toga, tema ce biti zakljucana a svaki konkretan predlog moze se dostaviti u PP ili u mail.