[ savic @ 08.05.2002. 00:30 ] @
Trenutno imam Siemens SL45i i kad ga povezem preko Irda ili na kabl vidim da ima verziju softwera 23. Na njihovom sajtu se spominju i neke verzije cak 52 i vise, pa me zanima da li neko zna kako moze ( & dal moze ) da se uploaduje softwer, i gde da se nabavi.
I jos jedno pitanje. Skinuo sam sa net-a dodatne igre i ne kontam kako da ih startujem ? Kad ih prebacim odu u folder MISC i tamo ih tretira kao i svaki nepoznati fajl ...
[ Serbian Fighter @ 08.05.2002. 00:49 ] @
1. Dodatne igre su za java folder ako su u pitanju java midleti ... pogledaj na www.telfon.net detaljnije
2. Verzije software-a se ponavljaju otprilike ovako: (ne mogu sad tacno da se setim)
18=38 , 22=42 i sl. neka neko napise tacno , meni stao mozak
3. Software novi flashujes preko kabla.

[ Bad Habbit @ 08.05.2002. 09:11 ] @
Citat:
savic:
Trenutno imam Siemens SL45i i kad ga povezem preko Irda ili na kabl vidim da ima verziju softwera 23. Na njihovom sajtu se spominju i neke verzije cak 52 i vise, pa me zanima da li neko zna kako moze ( & dal moze ) da se uploaduje softwer, i gde da se nabavi.
I jos jedno pitanje. Skinuo sam sa net-a dodatne igre i ne kontam kako da ih startujem ? Kad ih prebacim odu u folder MISC i tamo ih tretira kao i svaki nepoznati fajl ...

Mozes li mi reci posto sam vec poludeo pokusavajuci da na neki nacin dodjem do SL45i, gde si ga kupio i za koje pare,da li imas problema sa MMC ili sa neci drugim?
[ Serbian Fighter @ 08.05.2002. 14:43 ] @
Pa imas preko MobilMaxi , ali se ne uklapa u tvoju materijalnu situaciju
[ savic @ 09.05.2002. 00:34 ] @
Mozes li mi reci posto sam vec poludeo pokusavajuci da na neki nacin dodjem do SL45i, gde si ga kupio i za koje pare,da li imas problema sa MMC ili sa neci drugim?[/quote]

Nazalost ovo nije moj telefon, samo je trenutno kod mene, ja imam S35i, ali sam se sa sl45i definitivno odusevio. Star je oko godinu dana i nikada nije imao nikakvih problema pogotovo ne sa MMC (ima oko 110h) razgovora. Samo za info. bio sam za wikend do buvljaka na novom BG-u i tamo je tip na tezgi cenio, koliko sam video sasvim dobro ocuvan, 550dm.

Sto se tice ubacivanja igrica bio sam na www.telfon.net i skinuo par igrica,ispostovao uputstvo i prebacio ih u telefon, i on ih smesti u MISC folder, ali mi u opcijama ne daje nista sto bi moglo da ih startuje.
[ Serbian Fighter @ 09.05.2002. 15:45 ] @
Skini upotstvo sa www.telekomunikacije.co.yu (tamo imas u opisu kratkom telefona direkt link za download), pa probaj preko toga. Inace ima na OTC NBGD , ali Bad Habbit je odavno rekao da ni zvaku ne bi tamo uzeo a kamoli telefon. Davno sam mu ja jos nasao tamo.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 04.11.2002. 16:30 ] @
I ja sam trazio ovaj vikend po Bgu SL45i, ali i ako su negde imali SL imali su samo 45, a ne 45i. mislim da je to skoro nemoguce naci kod nas. A onda sam odlucio da kupim SL45, pa da mu onda ubacim podrsku za javu. Zasto i ostali ne urade tako (ili vec jeste:) Evo trazim u arhivi jel ima negde opis tog postupka i reakcije, ali ne vidim nigde taj topic. Jel ko to vec radio? hvala unapred :)
P.S. Cena SL45 u Bgu je od 240-270€, a u NS oko 270€ :)
P.P.S. Jel zna ko kad se kod nas pojavljuje S55 i koliko ce kostati? :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 05.11.2002. 15:24 ] @
E da..i sta je MobilMaxi?
[ GadGet @ 06.11.2002. 18:44 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
I ja sam trazio ovaj vikend po Bgu SL45i, ali i ako su negde imali SL imali su samo 45, a ne 45i. mislim da je to skoro nemoguce naci kod nas. A onda sam odlucio da kupim SL45, pa da mu onda ubacim podrsku za javu. Zasto i ostali ne urade tako (ili vec jeste:) Evo trazim u arhivi jel ima negde opis tog postupka i reakcije, ali ne vidim nigde taj topic. Jel ko to vec radio? hvala unapred :)
P.S. Cena SL45 u Bgu je od 240-270€, a u NS oko 270€ :)
P.P.S. Jel zna ko kad se kod nas pojavljuje S55 i koliko ce kostati? :)



Ja sam flesovao moj SL45. Imao sam verziju softvera 49, a da bih dobio Javu moras da flasujes telefon sa fw52(koja ima vec aktiviranu javu) ili sa fw54 za koju posle naknadno moras da skines Java aktivator.

Flesujes uz pomoc kabla koji dobijes uz telefon.

Korisna adresa: http://www.gsm-free.com tu imaju svi programi vama potrebni
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.11.2002. 16:19 ] @
Da, nasao sam taj aktivator. Danas sam u Halo oglasima procitao da neki tip prodaje MMC od 32MB za 40€
Kad smo kod ove potrosnje opreme..mom starom C35i je jaako oslabilo osvetljenje..ako u mraku gledam u monitor, a onda pogledam na mob, uoopste ne vidim display To je samo jedan banalan primer, ali stvarno su lose..jel se to moze ispraviti? Pretpostavljam da problem nije softverski (ako jeste, koji program da koristim), a ako nije sta da radim