[ abishai @ 03.02.2005. 00:42 ] @
Malo sam se zezao posle propalih par sati rada (jer mi se ostetio fajl, pa me je mrzelo sve iz pocetka da radim).

U pitanju je stolica ili bolje reci presto kome fali jos (dosta) toga za finalnu scenu, kao sto su stepenice, sredjivanje textura, drugaciji "pod" itd.... ali nisam mogao ponovo sve da radim :(. Tako da evo slike sa privremenom podlogom itd... ;)

[ [nq] @ 03.02.2005. 15:59 ] @
jednostavno ali ql
hm, poradio bi na travi to je tekstura ? E ja bih to plus malo modelinga iste.

poz :)
[ abishai @ 03.02.2005. 16:01 ] @
Modelovacu i nju (najverovatnije danas), posto nisam mogao jutros u 2-3 vise da radim :).

"jednostavno..."

Zavisi kako gledas :), ali kada budem ubacio guardiana... :). Planiram da ga bas detaljno odradim, videcemo kako ce ispasti.

poz ;)

[ abishai @ 04.02.2005. 15:53 ] @
Komentari i kritike su dobrodosli, mada koliko vidim i nema ih bas :)
[ tforgo @ 04.02.2005. 16:13 ] @
Bas mi izgleda realisticno. Opisi malo kako si postavio osvetljenje... Ja uvek mucim muku sa svetlima... Nikako da render dobije taj realistican izgled.

Pozdrav.
[ abishai @ 06.02.2005. 03:00 ] @
Ka tome i tezim (realisticno) ;)

Ni ja jos nisam poceo bas da se "zezam" sa svetlima (tek cu). Stavio sam Target Direct i Omni. Ubacio sam efekte i eto ga. Mada to mozes dobiti i sa "combustion".
[ abishai @ 07.02.2005. 22:23 ] @
Izivni ja tek sada vidim da sam "progutao" recenicu. Kada sam rekao da to mozes i sa combustion (sto vec znas verovatno) mislio sam na ovu "maglu".