[ Borius @ 03.02.2005. 01:39 ] @
Autor sam doista dobre igre.
Jasno mi je da toga ima mnogo, no mislim da bi ovo doista vrijedilo probati.
Moj problem je sto o programiranju ne znam nista. Vremena za ucenje istoga nemam, ali niti vremena za sve aktivnosti kojima bih igru promovirao.
Probao sam je u relativno uskom krugu prijatelja i ocjena je da je odlicna.

Da li netko zeli sa mnom podjeliti tu radost da ovu igru prenesemo na računalsku izvedbu.

Reći ću da sam igri dao naziv "Čamci"
Ne ganjam autorska prava, niti gajim iluzije da bi nesto mogao zaraditi. Jednostavno bi mi bilo zanimljivo da se igra.

Za pocetak to bi bila igra za dva ziva protivnika, dakako u verziji sa mogućnošću igranja on line na internetu. (prvobitno sam igru zamislio u stvarnoj, a ne virtualnoj izvedbi). Misljenja sam da bi za računalski program protiv kojeg bi se igralo bilo malo prerano, ali tko zna...

Osnovna načela i ideja na kojima je igra zasnovana predstavljaju doista pravu novinu u svijetu logičkih igara.

U programu Excelu sam pokusao nacrtati igru. Moze se cak i igrati, tj. micati nacrtanim elemntima sukladno pravilima igre. Tu su dakako i upute.

Pa da li je netko zainteresiran?
Ne vidim da ima attachemnt na ovom forumu,pa ukolko je to dozvoljeno mogu ostaviti link na jedan drugi forum gdje sam umetnuo tu excelovu datoteku kako bi mogli vidjeti i donjeti svoj sud o igri.

Na koncu, rado cu se odazvati i putem e-maila: [email protected]
Mogu dati nekoliko kratkih natuknica kako bi taj program funkcionirao u toj racunalskoj i interent izvedbi.

Pa da li da se javim opet, ili sam zalutao?

U poplavi ideja zaluta i neka dobra. Mozda je ova jedna od tih. Prosudite.

Bilo bi lijepo da me upuite kome ili gdje da se javim ukoli sam ovdje fulao.