[ Xack @ 03.02.2005. 14:34 ] @
Imam siemens c60 kome je radjen test point i nece da primi swup.
Zato vas molim ako imate neki link za v27 softwer-a u formatu *.fls ili *.bin .
Unapred zahvalan!!!!!
[ nikolac @ 05.02.2005. 00:38 ] @
probaj na landy-ijevom sajtu, pod fullflash opcijom... flesni ga sto nizom verzijom, pa onda swupom na 27.... a jel ga freia ili v-klay vide?
[ servishalo @ 05.02.2005. 14:59 ] @
Je li ti jos uvek treba full flash za c60 v27? I zaspravo sta nije uredu sa telefonom kada ti treba full flash? Ako ti treba promena jezika, potrebno je da upises samo lang pack sa SST.
Pozdrav
[ Xack @ 05.02.2005. 18:45 ] @
Secen mu je test point.Zbog toga unosenje firmware-a ne moze se uraditi sa swup-om.Tako da jedini nacin je da se ubaci firmware preko v-klay ili nekog drugog programa koji dozvoljava unos firmware-a u *.fls , *.bin ili nekoj drugoj ekstenziji.
[ damko @ 06.02.2005. 06:33 ] @
Neznam kolega za v27 ali ja sam swup ubacivao u nize verzije bez obzira na test point tj. ako ti je telefon rezan prilikom ubacivanja swupa telefon mora biti upaljen i ne chekiraj nista na opcijama samo ga pusti da radi.
Pozdrav!
[ cybercom @ 06.02.2005. 09:32 ] @
@damko

Drug,nemoj se ljutiti,ali mislim da veoma gresis,nemoj dovoditi kolegu u zabludu,ja sam do sada imao bare 200 siemensa na dekodiranju ali nijedan (brojevima 0) nisu posle TP prosli flesovanje sa swup-om,uvek sam morao vracati TP ili prvo flesovati SWUP-om pa tek onda raditi TP i dekodirati.Promisli malo izgleda da si negde pogresio ?
[ damko @ 06.02.2005. 13:44 ] @
Kolega Cybercom ja se ne ljutim uopste nemam razloga za to, i ja nikog nisam doveo u zabludu pa ni ovog kolegu ovde a ni sebe.Ti si izgleda kolega u zabludi i dan danas(nemoj da se ljutis).Lijepo sam rekao da za v27 ne znam(jer nisam imao ni jednu do sada kod sebe) ali za v25 i nize verzije 100% stojim iza ovoga sto cu reci a to je:telefon se uspjesno odradjuje sa winswupom bez obzira na test point a evo kako:
Ako je telefon rezan tj.odradjen test point, onda se na comp kacis sa upaljenim telefonom pokreces winswup i ne chekiras nista apsolutno samo pokrenes winswup i ne diras vise nista,softwer ce sam da ugasi telefon i pocne fleshovanje, ima da ga odradi 100%
Ako nije rezan tj.nema test pointa ide solucija sa ugasenim telefonom i chekiranjem skip "pre" i "post" chek,a moze i ova prethodna solucija.
E sad ne znam ko je ovde u zabludi-mozda obadvojica hehehe!!!
Pozdrav!
[ servishalo @ 06.02.2005. 17:16 ] @
Damko je potpuno u pravu i to sam sam proverio 100 puta: u verzije c60 nize od 27 mozes upucati Swup i posle TP, ali u verziju 27 nemozes( takodje provereno). Provereno je i sledece: SST lang pack za 27 sa srpskim radi bez ikakvih problema, pa ako vam vec treba srpski u v27 ubacite SST-om (ako ipak nekome treba full flash ja ga imam iscitanog SST-om)
Pozdrav
[ Xack @ 08.02.2005. 10:15 ] @
Uspeo sam da ubacim firmware pomocu swupa.Nista nisam cekirao nekoliko puta sam pokusavao dok nije poceo da flesuje.Jos uvek ne mogu da verujem.Hvala vam na pomoci!!!