[ komptrade @ 03.02.2005. 15:25 ] @
Gde mogu da nadjem prevod ipb-a (v2.0) na Srpski jezik?

Jel neko preveo ili neki sajt za download?

Link molim.

Hvala!

poz.
[ del-boy @ 08.04.2005. 12:42 ] @
I meni bi ovo dobro došlo, da ne moram da prevodim sam! Tražio sam na netu, ali nisam našao nigde...
[ smfilip @ 06.05.2005. 16:50 ] @
sad htjedoh da otvorim temu...ali vidjeh ovo
ajde ako ste zainteresovani da prevedemo zajedno...ja sam preveo nekolika fajla do sad,ali ovim tempom ne bih stigao do sledeceg ljeta
[ Mister Big Time @ 07.05.2005. 01:40 ] @
Vec postoji prevod. Potrazite na zvanicnom sajtu pod Resources ili kako se vec zove sekcija gde linkuju third party sajtove koji pruzaju besplatnu podrsku za IPB i mnostvo MOD-ova itd.

Premda ja licno nisam bas zadovoljan sa tim gotovim prevodima.. fale im npr. naŠa slova itd.. neke opcije su nelogično prevedene... ostaje ona stara - sam svoj majstor

Takodje overite, ovde ima provereno: www.invisionize.com

[ BAVARAC @ 15.05.2005. 12:24 ] @
Citat:
Mister Big Time: Vec postoji prevod. Potrazite na zvanicnom sajtu pod Resources ili kako se vec zove sekcija gde linkuju third party sajtove koji pruzaju besplatnu podrsku za IPB i mnostvo MOD-ova itd.

Premda ja licno nisam bas zadovoljan sa tim gotovim prevodima.. fale im npr. naŠa slova itd.. neke opcije su nelogično prevedene... ostaje ona stara - sam svoj majstor :D

Takodje overite, ovde ima provereno: www.invisionize.com


Nisam pronasao nas prevod na ovom linku? Ima za 1. verziju ali za 2.0 nema :( ili ja nisam vidio?
[ BAVARAC @ 05.06.2005. 11:06 ] @
I ima li neko prevod?:)
[ Ivan Golubović @ 14.06.2005. 01:02 ] @
I meni bi trebao prevod na srpski. Ako ima neko neka pošalje na [email protected]

Hvala!
[ pierre @ 09.07.2005. 12:13 ] @
Srpski jezik - Serbian language
By: peleplay
http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/1489
Date Submitted: May 3 2004, 06:32 PM

Srbski jezik - Serbian language
By: CroMan
http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/4982
Date Submitted: June 27 2005, 09:13 PM

ne znam detalje kako radi, koja je kodna strana u pitanju, koliko je i kako prevedeno, jer se jos borim sa phpom koji mi je u safe modu, ali link je tu i mala napomena. morate da se registrujete, ali - na forum.

na mods.invisionize.com je onemogucen download korisnicima koji nisu registrovani a takodje je onemogucena i registracija. zato predjete na 'forums' pa se tamo registrujete i onda tek mozete na 'mods' da downloadujete fajl.

nije komplikovano koliko zvuci, ali ko se ne snadje nek se javi, poslacu mu fajl.

[Ovu poruku je menjao pierre dana 09.07.2005. u 13:16 GMT+1]