[ ducakg @ 09.05.2002. 00:40 ] @
Da li neko moze da mi detaljno objasni kako da crackujem maya 4.0, ako je neko uopste uspeo da instalira. Probao sam sve sto sam mogao da nadjem na netu ali ne radi ili ja ne znam kako to da izvedem.
[ 01011011 @ 09.05.2002. 08:32 ] @
Kakvu verziju imas od maya. Ja bih ti preporucio da odes na kazaa ili morpheous ako rade i da skines neke verzije, neke sigurno rade :)
Potrazi crackove i seriale na astalavista.box.sk
[ Trunks @ 18.05.2002. 23:00 ] @
Krekove potraži na astalavista, na ES'u je zabranjeno traženje krekova. Malo ozbiljnosti ipak.

Ovu temu ću ostaviti, ali bilo kakve zahteve za crack ubuduće brišem.
[ ducakg @ 19.05.2002. 00:56 ] @
Ok, izvinjavam se, nisam znao, ali ipak ovo "na ES je zabranjeno traženje krekova". je u najmanju ruku smešno Samo što postoje tema pod nazivom Code cracking and revers engineering i Defaced. Što se tiče Maya-e, snašao sam se. Otisao sam na sajt Alias-Waveform-a i skinuo Maya 4.0 personal learning edition. Malo je osakćena, ali sluzi bas za to, za učenje, i sto je najvažnije bespatna je.
[ srki @ 19.05.2002. 02:06 ] @
Citat:
ducakg:
Ok, izvinjavam se, nisam znao, ali ipak ovo "na ES je zabranjeno traženje krekova". je u najmanju ruku smešno Samo što postoje tema pod nazivom Code cracking and revers engineering i Defaced. Što se tiče Maya-e, snašao sam se. Otisao sam na sajt Alias-Waveform-a i skinuo Maya 4.0 personal learning edition. Malo je osakćena, ali sluzi bas za to, za učenje, i sto je najvažnije bespatna je.


te teme koje pominjes su prvenstveno tu da bi ljudi naucili kako da se zastite od toga! nema potrebe da se ljutis, recimo ja da imam crack poslao bih ti na mail a nisi jedini koji nije dobio crack za neki program. meni je isto trebao neki crack pa je neko obrisao poruku ali nisam se ljutio jer shvatam da tako i treba da bude i da ovaj forum ne treba da sluzi za razmenu crackova. ima dovoljno news grupa gde to isto moze da se radi. pre kad je nekom obrisana poruka taj neko je pisao nesto u stilu "a ovde su kao sve security teme" i slicno. pa mozda i nisu ali ne treba jos dodatno spustati forum na taj nivo.

pozdrav
p.s. puno srece u radu sa mayom! nadam se da se ne ljutis zbog odgovora moderatora ali razmisli malo i videces da je u pravu.
[ Trunks @ 19.05.2002. 12:01 ] @
I na Code cracking je zabranjeno traženje krekova, a Defaced nema veze sa krekovima.
Usput, ovde ti je FAQ C.C. & R.E. foruma.

Srki: Hvala na podršci.
[ dr ZiDoo @ 19.05.2002. 13:08 ] @
Pošto je Trunks sve objasni i nema tu više ništa da se piše (sumnjam da uz crack en dolazi txt fajl) ja zatvaram temu.