[ Guardian OfThe Blind @ 10.02.2005. 10:00 ] @
Koristim gprs na 064 još od kada je omogućena usluga bez nekih većih problema ali je juče odjednom prestao da radi: konektuje se ali ne prima nikakve podatke (ako ga ostavim baš dugo da pokušava da skine nešto javi mi can't find dns server). Zovem korisnički servis koji kaže da je kod njih sve naravno u redu, da je možda zagušenje i da probam da resetujem telefon, što sam naravno već uradio više puta. Ono što me najviše nervira je trenutak kada je prestalo da radi: baš kada sam prodavao telefon i pokazivao kupcu kako gprs "radi". Čak sam imao i aktivnu sesiju od jutros u kojoj sam preneo 100ak kilobajta ali pred čovekom (a i posle toga) jednostavno nije htelo da radi (nisam imao neku drugu karticu da isprobam). DNS mi je podešen na automatiku, može li neko da mi napipe koju vrednost da pokušam umesto toga ili da predložineko drugo rešenje? Ponavljam da je sve prestalo ODJEDNOM da radi, znači više meseci sam sa tim podešavanjima koristio gprs bez problema... Da napomenem da mi mms i dalje radi!
[ u_m @ 10.02.2005. 12:15 ] @
promjeni wapgateway
[ bobanex @ 10.02.2005. 14:00 ] @
bilo je problema ali sada sve to radi, barem meni
[ psihodel @ 17.02.2005. 23:42 ] @
Meni se redovno dešava da GPRS prosto neće da radi, a onda nakon nekog vremena, opet sam od sebe, proradi ko da ništa nije bilo... Ume to da iritira, obično mi se ovo desi kada hoću da pošaljem mejl sa telefona :(
[ Stefano @ 21.02.2005. 19:14 ] @
imam 064 isto i nikako ne mogu da otvorim hotmail sajt(web) takodje nikako nece da da aglie messenger poveze sa MSN-om tako da mi i instant messege onemogucen.
Da li treba neko podesavanje.
btw.Nokia 6630 je u pitanju
[ Slobodan Milivojevic @ 21.02.2005. 21:03 ] @
Nisam skoro probao 064 GPRS, al znam da agille messenger (Nokia 3650) nije hteo da radi (jabber), da sa APN-om gprsinternet njihov wap gateway ne reaguje, vec samo ako podesim gprswap.

Cesto puta je od pre ono G umesto antenice samo treptalo, i ni znakova GPRS signala na mrezi. A nekad pa radi odma...

Luda kuca, sta drugo...

Ovih problema hvala bogu nemam na 063 mrezi, ali da ga ne urocim.
[ Stefano @ 21.02.2005. 21:55 ] @
i ja sam probao gprsinternet ali nema sanse.
Ne znam glupo mi je zbog messengera da prelazim na 063 ali valjda ce resiti nesto i na 064,upravu su svi koji mi kazu koji cu moj na 064.