[ ina1 @ 12.02.2005. 20:25 ] @
na jednom forumu sam logirana i sve al kaod hocu poslati post ....baci me na invalid domain.html....
promjenim browser...isto....
da ne pricam da sam 546 puta pobrisala cookije i cak iskljucila firewall....
promjenim nick i pass ...isto....
dakle netko me zajebava od tamo....
da i napominjem da nisam izbacivana ili bilo kako zabranjena na tom forumu....
nego sam se posvadila sa jednom kokoskom.....
i sad probam preko servera gdje sam anonimna i ljepo se logiram sa svojim starim nickom i passom i sve radi...mogu stavljati postove norlmalno...
jel mi zna netko reci sto mi je ucinjeno i kako da to izbjegnem i kako da se zastitim da mi nitko ne moze takve stvari raditi.


procitala sam 10-ak topica sa slicnom temom ali nisam nasla odgovor.

Puno hvala
[ Milos Dedijer @ 12.02.2005. 22:49 ] @
Previse podataka za moj nerazvijeni mozak...
Al tesko da su ti oni stavili bilo kakvu vrstu zabrane ili slicno, bice da je do tvog kompa.
Ne znam, mozes da probas sa brisanjem temp fajlova... a nisam siguran da ce to da pomogne...
[ ina1 @ 12.02.2005. 22:58 ] @
kako je moguce da je do mog kompa kad svugdje drugdje mogu postove stavljat,samo tamo ne...a kad se prijavim kao anonimus bez IP onda mogu normalno postove ostavljat....a ulogirana sam uvijek na isti nick...
svejedno hvala...
mozda bi mi mogao netko nesto reci tko zna recimo nekom drugom onemoguciti radnje....pa mozda onda zna i kako se rijesiti toga
[ de_bill @ 13.02.2005. 01:16 ] @
Mozda su ti blokirali IP na forumu....

Probaj sa istim userom i passwordom da pristupis od neke drugarice/druga

[][][][[]
[ Milos Dedijer @ 13.02.2005. 01:26 ] @
jok...
nece joj uspeti...

Pa cisto ne verujem da ima staticnu IP adresu a ne mogu svaki put da joj blokiraju ponovo...

Pazi urednik sam na forumu i otprilike znam sta bi mogao da ti zabrani, al...
pazi jedino da ti rang nije dovoljno veliki da bi postovala, ali to nije moguce jer kazes da si uspela sa drugog kompa..

Sta da kazem, ocisti "temporari internet fajls" ;)
[ ina1 @ 13.02.2005. 17:53 ] @
e stvarno je ovo šašavo potpuno.....
dkle obrišem sve sa system mehanicsom,adawareom,regsupreme,bla,bla..izbrisem sve kukije....i uzmem program koji mjenja IP adresu.....svakih od 1min do 1sec...i nema sanse da postam....jedino mogu preko proxija postati.....

da... morat cu otici kod nekoga pa probati sa drugog compa.....

ali mi stvarno nije jasno zasto mogu preko nekog servera....proxija...a ne mogu ako ja mjenjam Ip adrese...u čemu je razlika?????
ma ne nije mi nitkona forumu zabranio postanje...zena koja je tamo glavna....ne znam koju ulogu ima samo znam da palca 1000 dolara za taj forum....mi je rekla da nije moguce da to netko radi od tamo....i da takva mogucneost ne postoji...ali ja nisam ni mislila da mi netko regularno brani pristup....nego mislim da je netko promjenio postavke pa kad ja pritisnem add replay prebaci me automatski na invalid adresu...i da je to vezano sa mojom Ip ili mojom adresom compa....
jel to tako moguce.....???
jel to ko kuzi????
i di mogu sad promjeniti adresu compa...znam da dok instaliram win....mogi postaviti adresu koju hocu....ali ne znam di da ju sad u toku rada promjenim.


Hvala decki!
[ Milos Dedijer @ 13.02.2005. 18:30 ] @
Cekaj pa ti nisi probala da postujes sa nekog drugog kompa ili jesi?

del *.tmp
[ ina1 @ 14.02.2005. 00:11 ] @
ma to jos nisam....sutra cu...to je jos jedna mogucnost i nesto mi smrdi da cu moc...pa me jako zanima u cemu je osnovna razlika da sa svog ne mogu a preko proxija mogu ili mozda s drugog coma...al velim to cu vidit sutra..
jesu li to postavljene postavke tamona programu....makar mi je to blesavo ili su te postavke postavljene na mom compu da mi se okrenu brojevi za prihvacanje te naredbe
[ Milos Dedijer @ 14.02.2005. 00:23 ] @
Pa sta ja znam... Da li imas staticku IP adresu? Da li forum podrvava "Balkance" jer imao sam priliku da na neke stvari ne mogu da udjem zato sto sam iz Srbije.
[ ina1 @ 14.02.2005. 10:08 ] @
ma.... podrzava tamo sam 2 mjeseca.....i probala sam danas s frendovog compa i sve je 5....normalno radi znaci samo s mog nece.....pasmater...a ne znam kako to rijesiti osim sa proxijem...a to mi usporava vezu i nemogu koristiti sve opcije

i koji je to fuck forum u kojem ne mozes biti ako si iz srbije????
ja jos nisam cula za tako nesto tu....da postoji...a iz cro sam....i ne vidim da ljudi iz srbije koji postaju na www.forum.hr (koji je velik)....se zale na takve probleme al bas cu ih pitati.


ded fala za link na tvoju stranu.....spremljena u favorite
i da opravdam svoj sig...hihihihi...bila sam skinula paltalk ali nikako nemogu se logirati...ne dobivam mail da sma se logirala,nadalje neda mi se nikako izbrisati sa compa....nicim...probala sistem mechanicsom prof. verzija,sce utilitis,u regeditu nemogu naci i tak....jos mi djelovi njegovi stoje u compu....a mislila sam da to zbrišem pa da aponovo instaliram da će biti bolje...
sve mi se čini da ću zbrisati cijeli comp....
čuj...ak prije butanja windowsa zbrišem i formatiram particiju...dali je ona zaista potpuno zbrisana...ili nesto ipak ostane....jer vidim da dižem samo neke drajvere s matične a ne sve....pa mislim da se kakvo g**** od virusa nije zakacilo..pa me maltrettira
[ de_bill @ 14.02.2005. 10:46 ] @
Imas staticku IP adresu, jer preko proxy mozes da pises.
Znaci da ti je IP banovan.
Mozes da koristis neke od:
http://www.aliveproxy.com/high-anonymity-proxy-list/

high
[ Milos Dedijer @ 14.02.2005. 11:23 ] @
JA nigde iz njenog posta nisam mogao da provalim da ona ima static IP a ako ima onda je u tome problem...
Citat:
ina1:

i koji je to fuck forum u kojem ne mozes biti ako si iz srbije????

ded fala za link na tvoju stranu.....spremljena u favorite


čuj...ak prije butanja windowsa zbrišem i formatiram particiju...dali je ona zaista potpuno zbrisana...ili nesto ipak ostane....jer vidim da dižem samo neke drajvere s matične a ne sve....pa mislim da se kakvo g**** od virusa nije zakacilo..pa me maltrettira


Ma neka Americka sranja od foruma... isto tako ima par siteova na kojima ne ide download ako si odavde...

Koju dole imam 2?

A za ovo zadnje, pa nije bas da kapiram sta si htela da kazes...
[ ina1 @ 14.02.2005. 11:38 ] @
nemam static IP...promjenila i ime compa i opet nista...just preko proxija....


puno hvala...
makar bih vise voljela da nisam anonimus....al kad je tako....sta cu??

ma pitala sam za paltalk....vidjela sam da si stavio taj program na svoju favorit listu,na svojem web sajtu...pa sam mislila ako ga koristis....dali ima neka fora...

e sad vidim da sam sve zbrljala zajedno....i paltalk i inastalaciju i brisanje...baba ko baba.....

muci me taj paltalk program,jer ga nemogu zbrisati iz compa....pa sam nastavila pricu sa brisanjem i ostalim....planiram ponovo pobrisati sve particije i nanovo instalirati win....pa me zanima dali je to zaista sve zbrisano sa hdd-a ili nesto ipak osane????



nego hvala za onaj tvoj site na kojem su programi.....uostalom ne hvala nego puuuuuuuuuuno hvala.

mislim da je to tak jadno da ti netko ne da nesto na netu raditi ako si iz neke zemlje....ma boli te ........ionak ti ne trebaju....nek zive u svom malom izoliranom svjetu


potpuno mi je jasno da sam opet sve nadrobila zajedno....al sta ces....mislim da bi trebali zabraniti curama da postaju na ovakvim forumima.....hihihihihihi ....samo zbunim sve zivo..al kad ne znam ljepse rec nego komplicirano....pozdrav
[ Milos Dedijer @ 14.02.2005. 11:49 ] @
E a jesi probala sa nekim drugim ISP?? Mozda...
[ ina1 @ 14.02.2005. 12:00 ] @
nisam.....

a kako??????
[ Milos Dedijer @ 14.02.2005. 12:04 ] @
E a za Paltalk stvarno nemam pojma, ja ga cak i ne koristim... sorry...

A mislio sam da li si probala da postujes na taj forum sa razlicitih acounta na razlicitim provajderima?
[ ina1 @ 14.02.2005. 12:26 ] @
probala sam sa razlicitih acounta....nista
sa razlicitih providera nisam....
al je frend sa svog compa koji je na cabl netu...mogao da posta na moj acount i pass...pa ne znam probat cu jos to....makar sam vec izgubila zivce od tolikog pokusavanja
[ de_bill @ 14.02.2005. 12:36 ] @
Imas staticku IP adresu, tako da samo treba da koristis proxy,

http://www.aliveproxy.com/high-anonymity-proxy-list/
[ ina1 @ 14.02.2005. 12:47 ] @
hvalaaaaaaaaaaaaaaa
[ Milos Dedijer @ 14.02.2005. 16:11 ] @
Cekaj ako ima staticku sta je ovo?

Citat:
83.131.2.*

[ BytEfLUSh @ 14.02.2005. 16:16 ] @
Proxy?
[ ina1 @ 14.02.2005. 18:45 ] @
e pa sad vi mene vozate....zvala sam helpdesk i oni su mi rekli da se staticna IP adresa puno placa i da je nemam...e sad ja ne znam sto je onmislio pod staticnom Ip...al eto ja sam uvjerena da ju nemam ;)
[ ina1 @ 17.02.2005. 15:02 ] @
zbrisala sve particije,formatirala,novi win...zone alarm stavila sinoc (ima postavke za micanje Ip adrese...samo da ih skuzim)i sa IE sad mogu postati a sa operom ne mogu....no dobro bar sam nesto rjesila.

hvala svima na trudu.
[ Milos Dedijer @ 17.02.2005. 20:24 ] @
Citat:
ina1:(ima postavke za micanje Ip adrese...samo da ih skuzim)


Ozbiljno?

E i ko ti je pomogao, kako da ja to nisam primetio da tebi neko pomaze?
[ ina1 @ 19.02.2005. 16:58 ] @
ne kuzim.....de-bill i ti...pa dvojica ste...ako si na to mislio....
a sto se tice zone alrma ima ovako...
ID lock
prevents your identity information from going to unauthorized destinations.

onda ima na overview...
hide my Ip adress

ako sam ja to dobro pokopcala
[ Milos Dedijer @ 19.02.2005. 18:33 ] @
ma to ja kazem zato sto ti nista i nismo pomogli...

Ali nisam siguran da forumi spadaju u unauthorized lokacije...

Uostalom ne koristim zone, i nikad ga nisam ni voleo nesto mnogo. Tako da na pitanje vezsano za zone ne mogu da odgovorim. Al zone je dobar, to stoji...
[ ina1 @ 19.02.2005. 20:46 ] @
ma jeste......svaka rijec savjeta dobro dojde kad ti je frka...
a ne znam..... ja se koljem s tim zonealarmom....ima 300 opcija...pa mi neda downloadati pa ga iskljucujem apa probavam ....dok ne poludim i ne maknem ga....al za sad nek ga jos malo.

ja nemam pojma sta se dogadjalo samnom na forumu...ali velim ti jednostavno nisam mogla ostaviti post nego preko proxija....ja i dalje mislim da mi je netko nesto zbrljao u mom compu i zato sam stavila zone da mi se ne brlja po njemu....il me to muce virusi .....il sam poludila totalno....nesto mora bit....
a mozda najprije ovo trece....hihihihihi...najlogicnije zvuci...hihihihi
[ Milos Dedijer @ 19.02.2005. 22:08 ] @
To je bwe za mene nuklearna mehanika(sto kaze moj ortak, idijot).
Mislim da je to uradila neka visa sila...
[ ina1 @ 21.02.2005. 10:39 ] @
pa skoro da su mi i takve stvri padale na pamet....stvarno izludis kad pokusas sve moguce opcije i kad slinis za compom cijelu noc i na kraju nista....a kad sam idiot pa necu to pustiti...nego dok ne rijesim nemogu se smiriti....
zna moj comp da bi meni bilo dosadno da je sve ok....pa me maltretira.....hihihihihi