[ Emzee @ 14.02.2005. 10:30 ] @
www.protagonija.co.sr - sta mislite o dizajnu? Za sadrzaj bi trebalo da malo poznajete temu sajta.
[ marcony86 @ 14.02.2005. 11:55 ] @
Dosta dobro...

Samo imam par primedaba:
Flash intro se ucitava relativno dugo samo zarad muzike u pozadini, nema nikakve specijalno dobre i velike animacije, sto se mozda ocekivalo. Drugo, onaj "hiphop" koji se cuje na hoveru malo iritira (bar mene). A posto se slabo razumem u tematiku i sadrzaj sajta, jel' storYs treba bas da bude tako spelovano? (moram da sitnicarim, sta cu )
Za PHPbb mozda da nadjes theme koji malo vise odgovara dizajnu i sadrzaju celog sajta, ali to je manje-vise nebitno.

Inace, kao sto sam rekao, dosta dobar sajt.
[ Emzee @ 18.02.2005. 00:30 ] @
Ljudi komentarisite, stvarno me zanima sta mislite. Poz
[ Artur032 @ 18.02.2005. 00:48 ] @
Meni se licno svidja, dobro odradjeno.
[ Br@nkoR @ 18.02.2005. 10:02 ] @
U rezoluciji 800x600 ne vidi se pola intro stranice, tako da nije moguće preći na narednu.
[ wasspp @ 18.02.2005. 11:07 ] @
dobar je skroz
[ zokiiii @ 18.02.2005. 13:18 ] @
ok zgleda...sam pazi na frame sa strane....
U nekim browserima ti nece obojati scrollbarr (firefox) ...pa to vise nije to..
[ Emzee @ 19.02.2005. 01:47 ] @
@ Br@nkoR - kada si rekao da se vidi pola stranice u toj rezoluciji bio sam iznenadjen jer znam sigurno da sam sve dobro optimizovao. Medjutim shvatio sam u cemu je bio problem. Nije se videlo pola strane zato sto se nije video skrol, a razlog tome je sto sam mu dao sve bolje pozadine pa se nije video ali je naravno radio pa si mogao samo skrolati i spustio bi se do linka za dalje, ali naravno sto bi ti kao posetioc mislio o tome pa sam to popravio pa pogledaj ponovo i napisi sta mislis. Mada koliko sam pratio posete sajt je ugostio samo 2 % od 450 poseta do sada sa rezolucijom od 800x600, ali opet ....

@zokiiii - covek totalno si upravu za druge brauzere, znam da se skrol nevidi i da je malo glupo. Razlog tome je sto nisam imao skriptu koja pokriva sve brauzere ili vecinu. Ako imas takvu skriptu za skrol molimte prosledi mi , mada sam pokusao da je nadjem ali bezuspesno.

Inace hvala svima na pohvalama, mada ima par detalja koje moram izmeniti, i to je uglavnom ono sto je pomenuo marcony86.