[ Stator @ 15.02.2005. 11:00 ] @
Na [ES] strani http://jabber.elitesecurity.org se ne refreshuje lista usera. Da li neko zna u cemu je problem jer je to vrlo zgodno kada se tu registruje neko koga znam da ga lepo ubacim u jabber...
[ Mihailo @ 05.03.2005. 12:01 ] @
Piše ispod da se ažurira na 15 min. Nema potrebe češće.

Kad smo kod toga, ne vidim neki smisao u ovoj ogromnoj listi (kad je bila manja i bilo je smisla). Bilo bi prigodno da se prikazuje poslednjih 10 registrovanih, 10 najaktivnijih, a za ostale napravi pretraga. Ima li nekih drugih ideja o organizovanju liste?
[ random @ 05.03.2005. 14:06 ] @
Lista će cela da leti, nema potrebe za njom, umesto toga, stajaće samo ukupan broj registrovanih korisnika, i broj trenutno online korisnika, bez imena. JID-ove registrovanih korisnika ionako svako može lako da nađe preko Korisničkog Direktorijuma (users.elitesecurity.org).
[ JovanT @ 05.03.2005. 18:45 ] @
Citat:
Mihailo: Piše ispod da se ažurira na 15 min. Nema potrebe češće.


Pa piše da se ažurira ali izgleda da nije tako. Evo i mene nema tamo iako sam registrovao pre više od mesec dana. JID je [email protected]. I svaki put kada posetim tu stranu čini mi se da stoji isti broj članova.
[ random @ 07.03.2005. 00:18 ] @
Nekako je misteriozno skript koji je apdejtuje nestao iz crona. Evo sad se ažurira. Ali svejedno će da leti :o).
[ pajaja @ 20.03.2005. 15:34 ] @
A jel ja nesto pogresno radim il je tamo stalno prazno ????

Samo je mali gojko tamo ...

A i logovi pokazuju isto...

Steta... Taman kad sam uspeo da namestim nema nikog...
[ momsab @ 09.05.2005. 23:10 ] @
uglavnom je prazno.. navikli ljudi na IRC :( (razmena fajlova i tako to ;) )
[ pajaja @ 21.05.2005. 18:43 ] @
dobro je, sad ima nekog... Flajko je obicno stalno tu.. :)