[ veseliz @ 18.02.2005. 14:45 ] @


Koliko od vas koristi Bluetooth Handsfree, za mobilne, i kakvo ste zadovoljni sa modelima koje posedujete?

I koliko cesto, imate spravu na usima, Da li samo dok vozite ili.... tj, da li izgledate sami sebi smesno i da li vam je neprijatno da se tako krecete.
[ veseliz @ 19.02.2005. 11:33 ] @


Ajde da preformulisem pitanje, posto ocigledno nesto ne funkcionise!

Da li iko koristi uopste BT slusalice?
[ vladanz @ 19.02.2005. 23:51 ] @
Ja koristim Motorolin HS-801 BT i radi odlicno(domet 10m bez problema),mada to zavisi i od samog modela telefona.Koristim ga iskljucivo u autu i nije me blam,jer u principu je to isto kao prilikom pojave mobilnih telefona-svako cudo za tri dana.
Ovaj model je dosta prijatan za koriscenje,jer stoji dosta lezerno a ipak dovoljno cvrsto da ne moze spasti.Jacina zvuka je izvrsna i sa mogucnoscu regulacije na samoj slusalici.Od komandi koje se mogu uputiti sa BT-headset-a su pozivanje zadnjeg biranog broja i pozivanje glasom brojeva iz imenika kojima je dodeljen voice tag.
Uz sve ove mogucnosti i prednosti moram istaci najbitniju,a to je zracenje tele-
fona jer BT koristi radio talase koji su bezazleni.
U sebi ima Li-jon bateriju koja se puni koristeci isti punjac kao i telefon(ako je tel.
Motorolin ili od istog proizvodjaca kao BT),i ja ga punim svakih 3-4 dana uz poprilicno razgovora.
Sve u svemu vrlo prakticna spravica!
[ veseliz @ 20.02.2005. 12:12 ] @


E bas me zanimalo i to oko zracenja! Ako je to sigurno, onda super!

I zanima me jos jedna tehnicka stvar, da li moze da se koristi kao ulazno izlazni uredjaj za PC?? Tj da li ako kompijuter ima BT moze da se napravi veza i da se mikrofon i slusalica upotrebe tako?
Pada mi na pamet i koriscenje uz neki softver za telefoniranje preko racunara! Da li je neko probao, i sta mislite da li postoji takva mogucnost uopste?
[ rastislav @ 20.02.2005. 12:22 ] @
Normalno da može, koristiš ga sa svakim uređajem koji poseduje BT.
[ genesys @ 20.02.2005. 12:52 ] @


Nije bash tako. Potrebno je da BT hardver koji koristis na PCju podrzava Headset profile (za vishe info o BT profilima gledaj ovde ili ovde)
[ Drstole @ 21.02.2005. 13:43 ] @
Sad sam skoro kupio jedan logitech-ov model,ne koristim nesto cesto,mislio sam da cu ih vise koristiti.Glup je ici ulicom i nositi sluske,ali su za kola prava shmekerica!!!Mnogo je lakse i jednostavnije,a imaju on-line,talk time,tj aktivnog razgovora oko 8sati.Imas futrolu,koja je ujedno i punjac.Lagane su,i lepo leze na uhu,mogu dosta dugo da se nose,dok ne pocnu da smetaju.
[ SBSL @ 23.02.2005. 02:54 ] @
Citat:
Sad sam skoro kupio jedan logitech-ov model


Mozes li mi reci koji model je u pitanju i koliko para si dao..?! Video sam jedan opis u SK-u, ne znam tacno za koji mesec, cini mi se januar.. cena oko 50-60 eura ! I nije skupo kad se pogleda sta se sve dobija..

Cesto vozim kola, a i ocekujem da me 'zahvati' novi ZOBS (zakon o bezbednosti saobracaja), u kojem ce pricanje mobilnim u kolima u toku voznje biti sancionisano prekrsajnom prijavom..! ili bolje
[ SBSL @ 25.02.2005. 02:32 ] @
Evo ako je neko zaintresovan, ja planiram da uzmem logitech freedom za 55 eura... + pdv !

Evo linka pa vidite:

http://www.pyramid.co.yu/categories.php?cat=HFR

[ veseliz @ 02.04.2005. 00:20 ] @
Tu je koliko pise 65 sa pdv. A ja sam danas kupio u metrou za nesto manje od 4800 dindzi! Nisam jos isprobao sve funkcije,,, ali jako lepo se upari sa Siemensom S55, i hoce da poziva na glas,,,, toliko za sada,,,, Probao sam da ga uparim i sa kompom,,, i hoce,,, ali nista dalje od toga ,,, ,pa cemo da vidimo!
[ veseliz @ 03.04.2005. 07:46 ] @

Stvarno me zanima sta se desava sa zracenjem kod ovih headsetova?? Spravica stoji na uvetu, relativno dugo... sta mislite, da li moze da prouzrokuje neke nezeljene posledice?
[ H@usto® @ 04.04.2005. 21:17 ] @
@SBSL
Jeftinije ti je da das 300-600 dinara po kazni i to , ako te uhvate, nego da das 4-5 hiljada. :))

Inace, koristim Motorolin BT, koji sam dobio uz A925. Strava, M'JKÉ MI!!! .)
[ gerat @ 22.02.2006. 17:52 ] @
A da li moze preko Bt handsfree-ja da se slusa mp3 (ukoliko ga telefon ima), i kakav je kvalitet?